SOMA CHALLENGE - 1. lekce

20240409_105850

Naši nejmladší Koumáčci přišli na svou lekci a na první pohled to vypadalo, že si snad budou jen hrát. Ale ono to není jen tak, mozkové závity jedou naplno, musíme zvládat zklamání či vztek a nevzdávat se, když se nedaří, přijmout se ctí případný neúspěch a při úspěchu se radovat takovým způsobem, aby mi ho ostatní přáli a ne záviděli. 
A kdybyste slyšeli ty hlášky:
Jsem na dobré cestě... a už zas na špatné.
Kdybych mohl tenhle dílek změnit, tohle posunout...
Proč se mi hodí to, co nemám?
Takhle by to asi... nešlo.
Skoro, skoro... a nic.
Mám krychli! Coooo?

Fotogalerie

Další články

SCIO2024

Testován SCIO - výsledky 2024

Naše škola má ve svých řadách žáky, kteří dosáhli výborného výsledku v Nárovním testování pro základní školy a odpovídající ročníky víceletých gymnázií, které proběhlo na jaře 2024. Z 26 testovaných získalo 6 žáků ocenění za 1., 2. a 3. nejlepší…

20240603_094942

Sportovní den

Začátkem června se na atletickém hřišti ZŠ Krásného konal sportovní den pro děti. Naši mladí sportovci měli příležitost otestovat své fyzické schopnosti a dovednosti hned v pěti náročných disciplínách. Skok do dálky prověřil jejich skokanské…

IMG_20240530_142007

Den dětí

Ve čtvrtek, ve školní družině se děti vydaly oslavit svůj svátek, Den dětí, s postavami z pohádek Walta Disneyho. Děti prošly pěti stanovišti a setkaly se: s Rebelkou, kde střílely z luku, s Minnie mouse navlékaly korálky a zahrály si Mickey pong,…