Kariéra

Pokud Vás naše škola zaujala a měli byste zájem se o nás dovědět více, domluvte si s námi schůzku. Rádi se s Vámi kdykoli setkáme.

Zajímá tě formativní hodnocení, projektové učení, práce s motivovanými a nadanými dětmi?
Jsme tou pravou školou pro aktivního učitele!

Jací jsme?

Vzdělávání má pro nás vysokou hodnotu. Vzájemně se podporujeme a motivujeme, táhneme za jeden provaz. Pracujeme na sobě, baví nás hledat nové cesty, jak děti zaujmout a rozvíjet. Práci ve škole vnímáme jako závazek a poslání. To, co chceme po dětech, chceme i sami po sobě. Pečujeme o příjemné klima nejen mezi dětmi, ale i mezi všemi zaměstnanci. Naší prioritou je laskavá a konstruktivní komunikace a atmosféra dobré spolupráce. Žijeme v úzkém kontaktu s dětmi a v prostředí, kde stále znějí dětské hlasy. Zažíváme jedinečnou atmosféru a také my rozvíjíme svůj lidský i odborný potenciál.

Ředitelka školy Mgr. Andrea Kalusová

Vystudovala jsem učitelství pro mateřské školy na střední pedagogické škole a učitelství pro 1. stupeň ZŠ na MU. Během své praxe jsem vyzkoušela pozici učitelky MŠ, vychovatelky ŠD, učitelky 1. st. ZŠ a zástupkyně ředitele školy. Pracovala jsem na malé vesnické i velké městské škole. Stála jsem u zrodu soukromé základní školy ZŠ a MŠ Didaktis s.r.o. v Brně. Projekt mě oslovil především možností v praxi využívat efektivní postupy práce s dětmi, budovat bezpečí a respektující prostředí, pracovat v týmu, kde je rozvoj dítěte sdílenou prioritou.

Kontakt: + 420 722 949 066a.kalusova@zsdidaktis.cz