Kariéra

Pokud Vás naše škola zaujala a měli byste zájem se o nás dovědět více, domluvte si s námi schůzku. Rádi se s Vámi kdykoli setkáme.

Zajímá tě formativní hodnocení, projektové učení, práce s motivovanými a nadanými dětmi?
Jsme tou pravou školou pro aktivního učitele!


Hledáme učitele/učitelku na 1. stupeň ZŠ

Nabízíme
bezpečné a podnětné prostředí
tým, který umí podat pomocnou ruku
menší počet žáků ve třídě  
spoustu prostoru pro seberealizaci

Očekáváme
příslušné vzdělání, popř. poslední rok před jeho dosažením  
aktivní přístup, komunikativnost
podněty pro další rozvoj celého týmu

Nástup možný od 23. 8. 2023

Zájemce žádáme o zaslání CV na adresu: a.kalusova@zsdidaktis.cz

Hledáme lektora pro kroužek informatiky

Máme zvídavé a dychtivé koumáky a hledáme "nabušeného ajťáka", který si s nimi umí užít svět algoritmů, cesty programování  i čarokrásy grafiky.

Kroužek začíná v říjnu a v únoru. Potřebujeme tě na 2 po sobě jdoucí hodiny týdně.

Kroužek informatiky má u nás dlouholetou tradici. I když máme děti mladšího školního věku, výuka na počítačích /s počítači/ ve virtuálním světě...je na denním pořádku. Přidej se k nám.

Pro bližší informace pište na a.kalusova@zsdidaktis.cz

Co získáte a jak o Vás budeme pečovat?

Budete pracovat s dětmi v malých skupinách, těžit z vytvořených dobrých vztahů a zdravého klimatu, opírat se o již nastavené postupy, které významně usnadňují práci s dětmi.

Budete pracovat v týmu konstruktivních, laskavých a nadšených lidí, pro které má vzdělávání vysokou hodnotu a vzájemně se podporují.

Budete pracovat v příjemném pracovním prostředí v klidné části sídliště Brno Vinohrady. Budova je dostupná MHD a u objektu jsou vyhrazená parkovací místa.

Výhodou je možnost závodního stravování.

Jací jsme?

Vzdělávání má pro nás vysokou hodnotu. Vzájemně se podporujeme a motivujeme, táhneme za jeden provaz. Pracujeme na sobě, baví nás hledat nové cesty, jak děti zaujmout a rozvíjet. Práci ve škole vnímáme jako závazek a poslání. To, co chceme po dětech, chceme i sami po sobě. Pečujeme o příjemné klima nejen mezi dětmi, ale i mezi všemi zaměstnanci. Naší prioritou je laskavá a konstruktivní komunikace a atmosféra dobré spolupráce. Žijeme v úzkém kontaktu s dětmi a v prostředí, kde stále znějí dětské hlasy. Zažíváme jedinečnou atmosféru a také my rozvíjíme svůj lidský i odborný potenciál.

Ředitelka školy Mgr. Andrea Kalusová

Vystudovala jsem učitelství pro mateřské školy na střední pedagogické škole a učitelství pro 1. stupeň ZŠ na MU. Během své praxe jsem vyzkoušela pozici učitelky MŠ, vychovatelky ŠD, učitelky 1. st. ZŠ a zástupkyně ředitele školy. Pracovala jsem na malé vesnické i velké městské škole. Stála jsem u zrodu soukromé základní školy ZŠ a MŠ Didaktis s.r.o. v Brně. Projekt mě oslovil především možností v praxi využívat efektivní postupy práce s dětmi, budovat bezpečí a respektující prostředí, pracovat v týmu, kde je rozvoj dítěte sdílenou prioritou.

Kontakt: + 420 722 949 066a.kalusova@zsdidaktis.cz