DOSPĚLÁCI, POJĎTE DO TOHO (stejně jako vaše děti a my)

LOD

Většina žáků naší školy se každý rok účastní Logické olympiády ve své kategorii, míváme pěkné výsledky a letos jsme měli dokonce celostátního finalistu.
Nezůstávejte za vašimi dětmi pozadu a zkuste to taky. Letos je historicky poprvé Mensou Česko spuštěna kategorie D, tedy pro dospělé. Řada z nás, pedagogů, je už zaregistrovaná, vy to do konce dubna stále ještě můžete stihnout.
https://lod.mensa.cz/

Další články

SCIO2024

Testován SCIO - výsledky 2024

Naše škola má ve svých řadách žáky, kteří dosáhli výborného výsledku v Nárovním testování pro základní školy a odpovídající ročníky víceletých gymnázií, které proběhlo na jaře 2024. Z 26 testovaných získalo 6 žáků ocenění za 1., 2. a 3. nejlepší…

20240603_094942

Sportovní den

Začátkem června se na atletickém hřišti ZŠ Krásného konal sportovní den pro děti. Naši mladí sportovci měli příležitost otestovat své fyzické schopnosti a dovednosti hned v pěti náročných disciplínách. Skok do dálky prověřil jejich skokanské…

IMG_20240530_142007

Den dětí

Ve čtvrtek, ve školní družině se děti vydaly oslavit svůj svátek, Den dětí, s postavami z pohádek Walta Disneyho. Děti prošly pěti stanovišti a setkaly se: s Rebelkou, kde střílely z luku, s Minnie mouse navlékaly korálky a zahrály si Mickey pong,…