INVENIO - jedeme dál

20230913_105756

V naší škole se dlouhodobě a cíleně věnujeme rozvoji intelektového nadání. V oblasti identifikace a rozvoje nadaných žáků spolupracujeme s FSS MU.

Co to znamená?
Naši loňští prvňáci se stali součástí "výzkumného týmu".  Ověřovali, jestli hry identifikující různé druhy nadání určené pro PC fungují i na tabletech. Kromě odhalování svých silných a slabých stránek tak současně rozvíjeli svou digitální gramotnost, bez které se v současném světě neobejdou. A přestože z našich "výzkumníků" už jsou druháci, v projektu pokračujeme.

A letošní prvňáčci?
Ti v brzké době dostanou možnost zapojit se do projektu Matematicky nadaný prvňáček.

Fotogalerie

Další články

IMG-20240131-WA0006

Výlet do Holandska

Tentokrát jsme v Klubu nadaných dětí nasedli na letadlo a zaletěli si do Holandska. Zkoumali jsme na mapě i glóbusu, kudy letíme a zjistili i spoustu dalších zajímavostí. Už víme, odkud pochází tulipány i to, že Holanďané jsou považováni za nejvyšší…

Namaluj si venkov

Namaluj si venkov

Přinášíme Vám další aktualitu ze školního světa, tentokrát od našich čtvrťáků. Tito talentovaní výtvarníci nedávno projevili svůj výtvarný um na soutěži s názvem Namaluj si venkov, kterou pořádá Spolek pro obnovu venkova ČR. S nadšením se rozhodli…

DSC00637

Den otevřených dveří 2024

Halóóó, užili jste si v sobotu 27. 1. 2024 Den otevřených dveří u nás ve škole? My tedy ano! Spolu se svými rodiči přišla spousta zajímavých a čilých dětiček. A co jsme si všechno společně užili? Ve škole se hrálo na hudební nástroje a zpívalo,…