GUG.cz

LOGO GUG.CZ  (1)

Gug.cz je volné uskupení jednotlivců, skupin a firem, snažící se od r. 2007 umožnit vývojářům a uživatelům zkvalitnit svoji práci s nástroji a službami Google. Pořádá přednášky, workshopy, soutěže, informuje formou článků a blogových příspěvků, poskytuje prostor pro vzájemnou pomoc uživatelů a umožňuje představení se a propojení firem. 
Naše škola společně s GUG.cz již tradičně pořádá každý rok se BUM - Brněnský Učitelský Meeting, což je konference, kterou pořádají učitelé pro učitele. V naší škole se ve zvoleném termínu, vždy to bývá sobota, sejde přes 200 učitelů a ve všech učebnách se střídají workshopy na různá témata - vždy jsou to aktuální informace přímo z praxe. O přestávkách škola bzučí odbornými diskuzemi a přátelskými pozdravy. Po skončení BUMu nemůžeme jinak, než se těšit na další ročník.