Ať žije Země!

IMG_0607

Letošní oslava Dne Země proběhla ve velkém stylu. V Didaktisu bylo pořádně rušno a děly se věci! Každý si přišel na své – fermentovalo se, uklízelo, vyráběly se skleníky i krmítka, připravovala se pomazánka, zkoumaly se evoluční zvláštnosti a mnoho mnoho dalšího. Díky skvělý workshopům, které si naši učitelé připravili, se děti mohly dozvědět zajímavé informace a vyzkoušet si nové, netradiční činnosti. Byl to skvěle strávený den!

Fotogalerie

Další články

SCIO2024

Testován SCIO - výsledky 2024

Naše škola má ve svých řadách žáky, kteří dosáhli výborného výsledku v Nárovním testování pro základní školy a odpovídající ročníky víceletých gymnázií, které proběhlo na jaře 2024. Z 26 testovaných získalo 6 žáků ocenění za 1., 2. a 3. nejlepší…

20240603_094942

Sportovní den

Začátkem června se na atletickém hřišti ZŠ Krásného konal sportovní den pro děti. Naši mladí sportovci měli příležitost otestovat své fyzické schopnosti a dovednosti hned v pěti náročných disciplínách. Skok do dálky prověřil jejich skokanské…

IMG_20240530_142007

Den dětí

Ve čtvrtek, ve školní družině se děti vydaly oslavit svůj svátek, Den dětí, s postavami z pohádek Walta Disneyho. Děti prošly pěti stanovišti a setkaly se: s Rebelkou, kde střílely z luku, s Minnie mouse navlékaly korálky a zahrály si Mickey pong,…