Kuchtíme se Zdravou Pětkou

1000018883

Jídlo a originalita? To vzbudilo nadšení! Děti druhého a třetího oddělení se s odhodláním pustily do celostátní kuchařské soutěže Zdravá 5. Podmínky soutěže nebyly vůbec jednoduché – týmy se musely vejít do stanoveného rozpočtu 200 korun a zároveň neplýtvat žádným gramem potravin. Naši šikovní soutěžící však dokázali, že jsou mistři v hospodaření s financemi i surovinami. Druháci zapojili fantazii a připravili originální svačiny do školy. Co třeba mini burgery a mini hranolky ze zdravých potravin? Kdo by odmítl. Třeťáci posunuli laťku ještě výše a vrhli se na chutné muffiny, které obsahovaly ovoce a zeleninu. A že se jim to opravdu povedlo! Přesvědčte se sami.

Fotogalerie

Další články

SCIO2024

Testován SCIO - výsledky 2024

Naše škola má ve svých řadách žáky, kteří dosáhli výborného výsledku v Nárovním testování pro základní školy a odpovídající ročníky víceletých gymnázií, které proběhlo na jaře 2024. Z 26 testovaných získalo 6 žáků ocenění za 1., 2. a 3. nejlepší…

20240603_094942

Sportovní den

Začátkem června se na atletickém hřišti ZŠ Krásného konal sportovní den pro děti. Naši mladí sportovci měli příležitost otestovat své fyzické schopnosti a dovednosti hned v pěti náročných disciplínách. Skok do dálky prověřil jejich skokanské…

IMG_20240530_142007

Den dětí

Ve čtvrtek, ve školní družině se děti vydaly oslavit svůj svátek, Den dětí, s postavami z pohádek Walta Disneyho. Děti prošly pěti stanovišti a setkaly se: s Rebelkou, kde střílely z luku, s Minnie mouse navlékaly korálky a zahrály si Mickey pong,…