ZŠ Didaktis hledá TALENT

ANETKA

Dne 14.3.2024 proběhla na naší škole skvělá akce "ZŠ Didaktis hledá talent", která přinesla nesmírné množství radosti, inspirace a úžasných vystoupení!
Po 1. kole, které proběhlo 20. února, postoupilo 8 talentovaných soutěžících do finálového klání. A musíme říct, že bylo opravdu těžké vybrat si mezi soutěžícími, pro koho hlasovat. Soutěžící předvedli neuvěřitelné dovednosti od zpěvu po taekwondo až po hru na djembe!
Zaslouženě se do srdcí všech diváků zapsala především skvělá tanečnice s kruhem Anetka z 5.A! Její tanec s kruhem a rytmická hudba prostě uhranuly každého. Anetka si odnáší úžasnou odměnu - poukaz v hodnotě 500,- do obchodu Albi!
Gratulujeme vítězi a všem soutěžícím k jejich neuvěřitelným výkonům!

Fotogalerie

Další články

IMG_1516

LEGO nás baví!!!

Včera, v úterý 16. 4. 2024 byla naše škola plná barevných kostiček LEGA a připravený program naplnil očekávání dětí i učitelů. Byla to prostě zábava, u které jsme se hodně naučili. Program byl konstrukčně zaměřený a děti se do něj pustily s nadšením…

LEGO

Hrátky s Legem

Kdo si hraje, ten nezlobí........ i proto bude v úterý 16.4. den nezlobení, ale hraní si s Legem. Že si s Legem umí hrát každý? Jasně, ale my překročíme stín kostiček a nahlédneme do světa logiky. Přijdou za námi zkušení lektoři ze https:/…

20240412_095659

Učíme se společně

Krásný jarní týden zakončili naši páťáci a prvňáčci společnou hodinou. Tématem byla prostorová představivost - krychle, kostky, stavby, plánky, patra, povrch - stihli jsme všechno! Páťáci si navíc v pracovních činnostech připravili pro svá…