Burza knih

Burza knih

Máte doma hromady knížek, které už máte přečtené, nebo které jste z nějakého důvodu odložili a nehodláte se k nim vracet? Jsme si jistí, že by mohly někomu vykouzlit úsměv na tváři. Pokud takové knihy vlastníte a víte, že by Vám nechyběly, přineste nám je do kabinetu, postaráme se o ně a zkusíme jim najít nového nadšeného majitele. Vy si na burzovním stolku, který bude umístěn před vstupními dveřmi, třeba taky nějakou „novou“ knížku vyberete a udělá Vám radost. Burza bude pro děti i dospělé.

Další články

IMG_8124

Kouzelnická škola Didaktis

V červenci se 18 dětí vrátilo do Didaktisu, aby společně s profesorkou Loci (Míšou Bendovou) a redaktorkou (Jančou Majerníčkovou) nasedly do Bradavického expressu a nastoupily do Školy čar a kouzel v Bradavicích. Příměstský tábor byl inspirován…

20220603_102536

Provoz školy o prázdninách

Vážení rodiče, provoz ŠD a ŠJ bude v době letních prázdnin přerušen, vyjma příměstské tábory. Provoz kanceláře školy bude v červenci a srpnu omezen, v případě potřeby využijte úřední hodiny - každou středu od 9:00 do 13:00 (kromě 31.7.), popř. nás…

SCIO2024

Testován SCIO - výsledky 2024

Naše škola má ve svých řadách žáky, kteří dosáhli výborného výsledku v Nárovním testování pro základní školy a odpovídající ročníky víceletých gymnázií, které proběhlo na jaře 2024. Z 26 testovaných získalo 6 žáků ocenění za 1., 2. a 3. nejlepší…