Burza knih

Burza knih

Máte doma hromady knížek, které už máte přečtené, nebo které jste z nějakého důvodu odložili a nehodláte se k nim vracet? Jsme si jistí, že by mohly někomu vykouzlit úsměv na tváři. Pokud takové knihy vlastníte a víte, že by Vám nechyběly, přineste nám je do kabinetu, postaráme se o ně a zkusíme jim najít nového nadšeného majitele. Vy si na burzovním stolku, který bude umístěn před vstupními dveřmi, třeba taky nějakou „novou“ knížku vyberete a udělá Vám radost. Burza bude pro děti i dospělé.

Další články

IMG_1516

LEGO nás baví!!!

Včera, v úterý 16. 4. 2024 byla naše škola plná barevných kostiček LEGA a připravený program naplnil očekávání dětí i učitelů. Byla to prostě zábava, u které jsme se hodně naučili. Program byl konstrukčně zaměřený a děti se do něj pustily s nadšením…

LEGO

Hrátky s Legem

Kdo si hraje, ten nezlobí........ i proto bude v úterý 16.4. den nezlobení, ale hraní si s Legem. Že si s Legem umí hrát každý? Jasně, ale my překročíme stín kostiček a nahlédneme do světa logiky. Přijdou za námi zkušení lektoři ze https:/…

20240412_095659

Učíme se společně

Krásný jarní týden zakončili naši páťáci a prvňáčci společnou hodinou. Tématem byla prostorová představivost - krychle, kostky, stavby, plánky, patra, povrch - stihli jsme všechno! Páťáci si navíc v pracovních činnostech připravili pro svá…