Výtvarná inspirace na workshopu Kamila Zajíčka

processed-B080A9C0-BFFF-4277-87BC-373853DE0787

I letos nás navštívil umělec Kamil Zajíček, aby našim čtvrťákům přiblížil umělecký směr pop surrealismus. Představil nám své vlastní umělecké práce, včetně skateboardových designů a obrazů, které posloužily také jako inspirace pro návrhy našich vlastních skateboardů. A proč zrovna skateboardy? Kamil Zajíček se totiž ve svém volném čase věnuje také tomuto sportu. Děti se s nadšením naučily pět různých technik vodovými barvami v kombinaci s inkoustem, vytvořily si jedinečné návrhy, a dokonce si i vymyslely svou značku. Těšíme se, až tyto návrhy vystavíme.

Fotogalerie

Další články

IMG_8124

Kouzelnická škola Didaktis

V červenci se 18 dětí vrátilo do Didaktisu, aby společně s profesorkou Loci (Míšou Bendovou) a redaktorkou (Jančou Majerníčkovou) nasedly do Bradavického expressu a nastoupily do Školy čar a kouzel v Bradavicích. Příměstský tábor byl inspirován…

20220603_102536

Provoz školy o prázdninách

Vážení rodiče, provoz ŠD a ŠJ bude v době letních prázdnin přerušen, vyjma příměstské tábory. Provoz kanceláře školy bude v červenci a srpnu omezen, v případě potřeby využijte úřední hodiny - každou středu od 9:00 do 13:00 (kromě 31.7.), popř. nás…

SCIO2024

Testován SCIO - výsledky 2024

Naše škola má ve svých řadách žáky, kteří dosáhli výborného výsledku v Nárovním testování pro základní školy a odpovídající ročníky víceletých gymnázií, které proběhlo na jaře 2024. Z 26 testovaných získalo 6 žáků ocenění za 1., 2. a 3. nejlepší…