Výtvarná inspirace na workshopu Kamila Zajíčka

processed-B080A9C0-BFFF-4277-87BC-373853DE0787

I letos nás navštívil umělec Kamil Zajíček, aby našim čtvrťákům přiblížil umělecký směr pop surrealismus. Představil nám své vlastní umělecké práce, včetně skateboardových designů a obrazů, které posloužily také jako inspirace pro návrhy našich vlastních skateboardů. A proč zrovna skateboardy? Kamil Zajíček se totiž ve svém volném čase věnuje také tomuto sportu. Děti se s nadšením naučily pět různých technik vodovými barvami v kombinaci s inkoustem, vytvořily si jedinečné návrhy, a dokonce si i vymyslely svou značku. Těšíme se, až tyto návrhy vystavíme.

Fotogalerie

Další články

IMG_1516

LEGO nás baví!!!

Včera, v úterý 16. 4. 2024 byla naše škola plná barevných kostiček LEGA a připravený program naplnil očekávání dětí i učitelů. Byla to prostě zábava, u které jsme se hodně naučili. Program byl konstrukčně zaměřený a děti se do něj pustily s nadšením…

LEGO

Hrátky s Legem

Kdo si hraje, ten nezlobí........ i proto bude v úterý 16.4. den nezlobení, ale hraní si s Legem. Že si s Legem umí hrát každý? Jasně, ale my překročíme stín kostiček a nahlédneme do světa logiky. Přijdou za námi zkušení lektoři ze https:/…

20240412_095659

Učíme se společně

Krásný jarní týden zakončili naši páťáci a prvňáčci společnou hodinou. Tématem byla prostorová představivost - krychle, kostky, stavby, plánky, patra, povrch - stihli jsme všechno! Páťáci si navíc v pracovních činnostech připravili pro svá…