Otisky prstů v Detektivní akademii

20240110_142215

Naši agenti ve výcviku tentokrát trénovali sejmutí a porovnání otisků prstů. Teď už ví, kdo má na kterém prstě smyčku, spirálu nebo oblouk.  Dozvěděli se, že barva používaná u policie jde velmi špatně smýt, proto si vytvořili vlastní "ink pad", ale zdálo se, že umazat se jim nejen že nevadí, ale dokonce je to těší. Evidentně to nejsou žádné fajnové citlivky a další hvězdu do sbírky hodností si plně zasloužili.

Fotogalerie

Další články

IMG_1516

LEGO nás baví!!!

Včera, v úterý 16. 4. 2024 byla naše škola plná barevných kostiček LEGA a připravený program naplnil očekávání dětí i učitelů. Byla to prostě zábava, u které jsme se hodně naučili. Program byl konstrukčně zaměřený a děti se do něj pustily s nadšením…

LEGO

Hrátky s Legem

Kdo si hraje, ten nezlobí........ i proto bude v úterý 16.4. den nezlobení, ale hraní si s Legem. Že si s Legem umí hrát každý? Jasně, ale my překročíme stín kostiček a nahlédneme do světa logiky. Přijdou za námi zkušení lektoři ze https:/…

20240412_095659

Učíme se společně

Krásný jarní týden zakončili naši páťáci a prvňáčci společnou hodinou. Tématem byla prostorová představivost - krychle, kostky, stavby, plánky, patra, povrch - stihli jsme všechno! Páťáci si navíc v pracovních činnostech připravili pro svá…