Otisky prstů v Detektivní akademii

20240110_142215

Naši agenti ve výcviku tentokrát trénovali sejmutí a porovnání otisků prstů. Teď už ví, kdo má na kterém prstě smyčku, spirálu nebo oblouk.  Dozvěděli se, že barva používaná u policie jde velmi špatně smýt, proto si vytvořili vlastní "ink pad", ale zdálo se, že umazat se jim nejen že nevadí, ale dokonce je to těší. Evidentně to nejsou žádné fajnové citlivky a další hvězdu do sbírky hodností si plně zasloužili.

Fotogalerie

Další články

IMG_8124

Kouzelnická škola Didaktis

V červenci se 18 dětí vrátilo do Didaktisu, aby společně s profesorkou Loci (Míšou Bendovou) a redaktorkou (Jančou Majerníčkovou) nasedly do Bradavického expressu a nastoupily do Školy čar a kouzel v Bradavicích. Příměstský tábor byl inspirován…

20220603_102536

Provoz školy o prázdninách

Vážení rodiče, provoz ŠD a ŠJ bude v době letních prázdnin přerušen, vyjma příměstské tábory. Provoz kanceláře školy bude v červenci a srpnu omezen, v případě potřeby využijte úřední hodiny - každou středu od 9:00 do 13:00 (kromě 31.7.), popř. nás…

SCIO2024

Testován SCIO - výsledky 2024

Naše škola má ve svých řadách žáky, kteří dosáhli výborného výsledku v Nárovním testování pro základní školy a odpovídající ročníky víceletých gymnázií, které proběhlo na jaře 2024. Z 26 testovaných získalo 6 žáků ocenění za 1., 2. a 3. nejlepší…