Spousta legrace s balíčkem "klacků"

20231206_141701

Kdybyste poslouchali za dveřmi, asi byste přemýšleli, co děláme. Ozývaly se výkříky: pohnul, nehl, pohl, nehnul, hl, ohnul, hnul, ohl...
Lekce spisovné a nespisovné češtiny? Nene! Lekce motoriky a koordinace rukou a očí, přestože pro naše prstíčky, které nás zatím ne vždy úplně poslouchají, máme speciální obří variantu hry Mikádo.  A taky trénink soustředění, pozornosti, dodržování pravidel a počítání. To byste koukali, jak při sčítání bodů na závěr prvňáci fičeli až do 50, jako by to dělali denně.

Fotogalerie

Další články

IMG_8124

Kouzelnická škola Didaktis

V červenci se 18 dětí vrátilo do Didaktisu, aby společně s profesorkou Loci (Míšou Bendovou) a redaktorkou (Jančou Majerníčkovou) nasedly do Bradavického expressu a nastoupily do Školy čar a kouzel v Bradavicích. Příměstský tábor byl inspirován…

20220603_102536

Provoz školy o prázdninách

Vážení rodiče, provoz ŠD a ŠJ bude v době letních prázdnin přerušen, vyjma příměstské tábory. Provoz kanceláře školy bude v červenci a srpnu omezen, v případě potřeby využijte úřední hodiny - každou středu od 9:00 do 13:00 (kromě 31.7.), popř. nás…

SCIO2024

Testován SCIO - výsledky 2024

Naše škola má ve svých řadách žáky, kteří dosáhli výborného výsledku v Nárovním testování pro základní školy a odpovídající ročníky víceletých gymnázií, které proběhlo na jaře 2024. Z 26 testovaných získalo 6 žáků ocenění za 1., 2. a 3. nejlepší…