Spousta legrace s balíčkem "klacků"

20231206_141701

Kdybyste poslouchali za dveřmi, asi byste přemýšleli, co děláme. Ozývaly se výkříky: pohnul, nehl, pohl, nehnul, hl, ohnul, hnul, ohl...
Lekce spisovné a nespisovné češtiny? Nene! Lekce motoriky a koordinace rukou a očí, přestože pro naše prstíčky, které nás zatím ne vždy úplně poslouchají, máme speciální obří variantu hry Mikádo.  A taky trénink soustředění, pozornosti, dodržování pravidel a počítání. To byste koukali, jak při sčítání bodů na závěr prvňáci fičeli až do 50, jako by to dělali denně.

Fotogalerie

Další články

IMG_1516

LEGO nás baví!!!

Včera, v úterý 16. 4. 2024 byla naše škola plná barevných kostiček LEGA a připravený program naplnil očekávání dětí i učitelů. Byla to prostě zábava, u které jsme se hodně naučili. Program byl konstrukčně zaměřený a děti se do něj pustily s nadšením…

LEGO

Hrátky s Legem

Kdo si hraje, ten nezlobí........ i proto bude v úterý 16.4. den nezlobení, ale hraní si s Legem. Že si s Legem umí hrát každý? Jasně, ale my překročíme stín kostiček a nahlédneme do světa logiky. Přijdou za námi zkušení lektoři ze https:/…

20240412_095659

Učíme se společně

Krásný jarní týden zakončili naši páťáci a prvňáčci společnou hodinou. Tématem byla prostorová představivost - krychle, kostky, stavby, plánky, patra, povrch - stihli jsme všechno! Páťáci si navíc v pracovních činnostech připravili pro svá…