Turnaj v kulečníku

kulec

Naše školní družina nedávno ožila soutěžní atmosférou během turnaje v kulečníku, který se stal jedním z nejoblíbenějších aktivit zejména u čtvrťáků. S cílem rozšířit radost z této oblíbené hry jsme se rozhodli uspořádat soutěž a vyzvali druháky na turnaj. 

Po celém týdnu soutěžení byli v pátek vyhlášeni vítězové obou oddělení, kteří se utkali o prestižní titul a hlavní cenu. Zúčastnilo se celkem 24 talentovaných dětí, z nichž se vítězi stali: Alice F., Tobias B. a Andrej S.. Jejich výkon a dovednosti na kulečníkovém stole si zaslouží velkou gratulaci.

Poděkování patří všem, kteří se zúčastnili a přinesli do hry své nadšení. Tento turnaj nejen posílil komunitní duch mezi žáky, ale také ukázal, jaký potenciál pro radost a soutěžení se skrývá v naší školní družině. Těšíme se na další podobné akce.

Další články

IMG_1516

LEGO nás baví!!!

Včera, v úterý 16. 4. 2024 byla naše škola plná barevných kostiček LEGA a připravený program naplnil očekávání dětí i učitelů. Byla to prostě zábava, u které jsme se hodně naučili. Program byl konstrukčně zaměřený a děti se do něj pustily s nadšením…

LEGO

Hrátky s Legem

Kdo si hraje, ten nezlobí........ i proto bude v úterý 16.4. den nezlobení, ale hraní si s Legem. Že si s Legem umí hrát každý? Jasně, ale my překročíme stín kostiček a nahlédneme do světa logiky. Přijdou za námi zkušení lektoři ze https:/…

20240412_095659

Učíme se společně

Krásný jarní týden zakončili naši páťáci a prvňáčci společnou hodinou. Tématem byla prostorová představivost - krychle, kostky, stavby, plánky, patra, povrch - stihli jsme všechno! Páťáci si navíc v pracovních činnostech připravili pro svá…