Turnaj v kulečníku

kulec

Naše školní družina nedávno ožila soutěžní atmosférou během turnaje v kulečníku, který se stal jedním z nejoblíbenějších aktivit zejména u čtvrťáků. S cílem rozšířit radost z této oblíbené hry jsme se rozhodli uspořádat soutěž a vyzvali druháky na turnaj. 

Po celém týdnu soutěžení byli v pátek vyhlášeni vítězové obou oddělení, kteří se utkali o prestižní titul a hlavní cenu. Zúčastnilo se celkem 24 talentovaných dětí, z nichž se vítězi stali: Alice F., Tobias B. a Andrej S.. Jejich výkon a dovednosti na kulečníkovém stole si zaslouží velkou gratulaci.

Poděkování patří všem, kteří se zúčastnili a přinesli do hry své nadšení. Tento turnaj nejen posílil komunitní duch mezi žáky, ale také ukázal, jaký potenciál pro radost a soutěžení se skrývá v naší školní družině. Těšíme se na další podobné akce.

Další články

IMG_8124

Kouzelnická škola Didaktis

V červenci se 18 dětí vrátilo do Didaktisu, aby společně s profesorkou Loci (Míšou Bendovou) a redaktorkou (Jančou Majerníčkovou) nasedly do Bradavického expressu a nastoupily do Školy čar a kouzel v Bradavicích. Příměstský tábor byl inspirován…

20220603_102536

Provoz školy o prázdninách

Vážení rodiče, provoz ŠD a ŠJ bude v době letních prázdnin přerušen, vyjma příměstské tábory. Provoz kanceláře školy bude v červenci a srpnu omezen, v případě potřeby využijte úřední hodiny - každou středu od 9:00 do 13:00 (kromě 31.7.), popř. nás…

SCIO2024

Testován SCIO - výsledky 2024

Naše škola má ve svých řadách žáky, kteří dosáhli výborného výsledku v Nárovním testování pro základní školy a odpovídající ročníky víceletých gymnázií, které proběhlo na jaře 2024. Z 26 testovaných získalo 6 žáků ocenění za 1., 2. a 3. nejlepší…