Vánoční vystoupení na Zelňáku

20231221_104421

Vánoce se nezadržitelně blíží…. již tradičně si naše děti připravily vystoupení, které se uskutečnilo ve čtvrtek 21. 12. 2023 od 10 hodin na Zelňáku. Atmosféra byla báječná a vánoční. Sešli se členové rodin našich žáčků, ale zastavili se také náhodní kolemjdoucí, aby se zaposlouchali do vánočně laděných melodií. Děti byly nadšené, že čas, který věnovaly přípravám, se jim vrátil v podobě spokojených diváků.
Tak ještě jednou - krásné Vánoce všem a dobrý rok 2024!

Další články

IMG-20240131-WA0006

Výlet do Holandska

Tentokrát jsme v Klubu nadaných dětí nasedli na letadlo a zaletěli si do Holandska. Zkoumali jsme na mapě i glóbusu, kudy letíme a zjistili i spoustu dalších zajímavostí. Už víme, odkud pochází tulipány i to, že Holanďané jsou považováni za nejvyšší…

Namaluj si venkov

Namaluj si venkov

Přinášíme Vám další aktualitu ze školního světa, tentokrát od našich čtvrťáků. Tito talentovaní výtvarníci nedávno projevili svůj výtvarný um na soutěži s názvem Namaluj si venkov, kterou pořádá Spolek pro obnovu venkova ČR. S nadšením se rozhodli…

DSC00637

Den otevřených dveří 2024

Halóóó, užili jste si v sobotu 27. 1. 2024 Den otevřených dveří u nás ve škole? My tedy ano! Spolu se svými rodiči přišla spousta zajímavých a čilých dětiček. A co jsme si všechno společně užili? Ve škole se hrálo na hudební nástroje a zpívalo,…