Vánoční jarmark - jak to bylo...

20231206_155917

Ve středu 6. 12. 2023 to v sále budovy školy vřelo…. uskutečnil se tradiční předvánoční jarmark. To bylo příprav a těšení. Děti připravily pro návštěvníky svoje výrobky a nabídka byla opravdu pestrá. Taky se vyrábělo - připraveny byly dílničky, kde se bylo možné si nazdobit perníčky nebo vyrobit vánoční ozdobu. Zájemci si mohli pochutnat na ovocných knedlících s tvarohem a sladkým rozvarem. Atmosféru doplnila vůně svařeného moštu. Hrály se hry, hodně se povídalo a bylo veselo. Koukněte na fotky - je z nich znát, tak perfektní atmosféra společného a aktivního setkání. Děkujeme všem!

Další články

SCIO2024

Testován SCIO - výsledky 2024

Naše škola má ve svých řadách žáky, kteří dosáhli výborného výsledku v Nárovním testování pro základní školy a odpovídající ročníky víceletých gymnázií, které proběhlo na jaře 2024. Z 26 testovaných získalo 6 žáků ocenění za 1., 2. a 3. nejlepší…

20240603_094942

Sportovní den

Začátkem června se na atletickém hřišti ZŠ Krásného konal sportovní den pro děti. Naši mladí sportovci měli příležitost otestovat své fyzické schopnosti a dovednosti hned v pěti náročných disciplínách. Skok do dálky prověřil jejich skokanské…

IMG_20240530_142007

Den dětí

Ve čtvrtek, ve školní družině se děti vydaly oslavit svůj svátek, Den dětí, s postavami z pohádek Walta Disneyho. Děti prošly pěti stanovišti a setkaly se: s Rebelkou, kde střílely z luku, s Minnie mouse navlékaly korálky a zahrály si Mickey pong,…