Vánoční jarmark - jak to bylo...

20231206_155917

Ve středu 6. 12. 2023 to v sále budovy školy vřelo…. uskutečnil se tradiční předvánoční jarmark. To bylo příprav a těšení. Děti připravily pro návštěvníky svoje výrobky a nabídka byla opravdu pestrá. Taky se vyrábělo - připraveny byly dílničky, kde se bylo možné si nazdobit perníčky nebo vyrobit vánoční ozdobu. Zájemci si mohli pochutnat na ovocných knedlících s tvarohem a sladkým rozvarem. Atmosféru doplnila vůně svařeného moštu. Hrály se hry, hodně se povídalo a bylo veselo. Koukněte na fotky - je z nich znát, tak perfektní atmosféra společného a aktivního setkání. Děkujeme všem!

Další články

IMG-20240131-WA0006

Výlet do Holandska

Tentokrát jsme v Klubu nadaných dětí nasedli na letadlo a zaletěli si do Holandska. Zkoumali jsme na mapě i glóbusu, kudy letíme a zjistili i spoustu dalších zajímavostí. Už víme, odkud pochází tulipány i to, že Holanďané jsou považováni za nejvyšší…

Namaluj si venkov

Namaluj si venkov

Přinášíme Vám další aktualitu ze školního světa, tentokrát od našich čtvrťáků. Tito talentovaní výtvarníci nedávno projevili svůj výtvarný um na soutěži s názvem Namaluj si venkov, kterou pořádá Spolek pro obnovu venkova ČR. S nadšením se rozhodli…

DSC00637

Den otevřených dveří 2024

Halóóó, užili jste si v sobotu 27. 1. 2024 Den otevřených dveří u nás ve škole? My tedy ano! Spolu se svými rodiči přišla spousta zajímavých a čilých dětiček. A co jsme si všechno společně užili? Ve škole se hrálo na hudební nástroje a zpívalo,…