DiDA - místo činu

20231129_144924

Jaký případ jsme v detektivní akademii řešili tentokrát? 
Útěk zločince - školního šneka. Od svědků jsme získali 10 detailních fotografií míst, kde ho v poslední době zahlédli, takže se zdálo, že jeho vypátrání bude v týmu 10 detektivů otázka chvilky. Ale kdepak! Některá místa naši agenti vůbec nepoznávali a museli se ve dvojicích vydat do terénu, aby vše prověřili osobně. Dříve či později se pátrání podařilo všem a odměnou jim bylo získání dalšího hodnostního znaku. Tentokrát to byl diamant.

Fotogalerie

Další články

SCIO2024

Testován SCIO - výsledky 2024

Naše škola má ve svých řadách žáky, kteří dosáhli výborného výsledku v Nárovním testování pro základní školy a odpovídající ročníky víceletých gymnázií, které proběhlo na jaře 2024. Z 26 testovaných získalo 6 žáků ocenění za 1., 2. a 3. nejlepší…

20240603_094942

Sportovní den

Začátkem června se na atletickém hřišti ZŠ Krásného konal sportovní den pro děti. Naši mladí sportovci měli příležitost otestovat své fyzické schopnosti a dovednosti hned v pěti náročných disciplínách. Skok do dálky prověřil jejich skokanské…

IMG_20240530_142007

Den dětí

Ve čtvrtek, ve školní družině se děti vydaly oslavit svůj svátek, Den dětí, s postavami z pohádek Walta Disneyho. Děti prošly pěti stanovišti a setkaly se: s Rebelkou, kde střílely z luku, s Minnie mouse navlékaly korálky a zahrály si Mickey pong,…