DiDA - místo činu

20231129_144924

Jaký případ jsme v detektivní akademii řešili tentokrát? 
Útěk zločince - školního šneka. Od svědků jsme získali 10 detailních fotografií míst, kde ho v poslední době zahlédli, takže se zdálo, že jeho vypátrání bude v týmu 10 detektivů otázka chvilky. Ale kdepak! Některá místa naši agenti vůbec nepoznávali a museli se ve dvojicích vydat do terénu, aby vše prověřili osobně. Dříve či později se pátrání podařilo všem a odměnou jim bylo získání dalšího hodnostního znaku. Tentokrát to byl diamant.

Fotogalerie

Další články

IMG-20240131-WA0006

Výlet do Holandska

Tentokrát jsme v Klubu nadaných dětí nasedli na letadlo a zaletěli si do Holandska. Zkoumali jsme na mapě i glóbusu, kudy letíme a zjistili i spoustu dalších zajímavostí. Už víme, odkud pochází tulipány i to, že Holanďané jsou považováni za nejvyšší…

Namaluj si venkov

Namaluj si venkov

Přinášíme Vám další aktualitu ze školního světa, tentokrát od našich čtvrťáků. Tito talentovaní výtvarníci nedávno projevili svůj výtvarný um na soutěži s názvem Namaluj si venkov, kterou pořádá Spolek pro obnovu venkova ČR. S nadšením se rozhodli…

DSC00637

Den otevřených dveří 2024

Halóóó, užili jste si v sobotu 27. 1. 2024 Den otevřených dveří u nás ve škole? My tedy ano! Spolu se svými rodiči přišla spousta zajímavých a čilých dětiček. A co jsme si všechno společně užili? Ve škole se hrálo na hudební nástroje a zpívalo,…