Den otevřených dveří 28. 11. 2023

IMG-20230905-WA0003

Vážení rodiče, dovolujeme si Vás pozvat na Den otevřených dveří (DOD), který se uskuteční v úterý 28.11. v čase 8:30-10:15 (1. a 2. vyučovací hodina).  Akce je určena všem rodičům i prarodičům našich žáků.  V tento den budete mít možnost nahlédnout do výuky různých ročníků, dveře všech tříd budou otevřeny.  
Vzhledem k náročnosti zachování klidu na chodbách je DOD výhradně pro dospělé zájemce. Děkujeme za pochopení.

Další články

IMG-20240131-WA0006

Výlet do Holandska

Tentokrát jsme v Klubu nadaných dětí nasedli na letadlo a zaletěli si do Holandska. Zkoumali jsme na mapě i glóbusu, kudy letíme a zjistili i spoustu dalších zajímavostí. Už víme, odkud pochází tulipány i to, že Holanďané jsou považováni za nejvyšší…

Namaluj si venkov

Namaluj si venkov

Přinášíme Vám další aktualitu ze školního světa, tentokrát od našich čtvrťáků. Tito talentovaní výtvarníci nedávno projevili svůj výtvarný um na soutěži s názvem Namaluj si venkov, kterou pořádá Spolek pro obnovu venkova ČR. S nadšením se rozhodli…

DSC00637

Den otevřených dveří 2024

Halóóó, užili jste si v sobotu 27. 1. 2024 Den otevřených dveří u nás ve škole? My tedy ano! Spolu se svými rodiči přišla spousta zajímavých a čilých dětiček. A co jsme si všechno společně užili? Ve škole se hrálo na hudební nástroje a zpívalo,…