Turnaj v BANGu!!! 23. 11. 2023

1000015141

Vítej, dobrodruhu!
zmerčils plakátisko na nejvíc fajnej a megalomanskej turnaj širokodaleko, kde karty BANG! budou lítat rychleji než kulky na divokém západě. 
Na turnaji očekáváme ty nejstatečnější střelce a střelkyně, kteří se nebojí zahrát si o svůj vlastní život. Bude to bitva na ostří nože, kde jsi buď střelec nebo terč, a každá karta, kterou vytáhneš, rozhodne o tvém osudu.
Místo happeningu téhle epesní akcičky je saloon Školní jídelna. Tvá židle bude připravena ve čtvrtek 23. 11. od 13:15 a vystřelené náboje budou svištět, dokud nezůstane poslední střelec nebo střelkyně naživu.
Na ty nejbystřejší a nejprohnaněnější z vás čeká odměna, zlaťáky a sláva. Zbytek bude další noc chrnět pod hlínou.
Dej echo místnímu šerifovi 3. oddělení, zda ti má přichystat židli.
Ať tvé karty vždy padají na správnou stranu!

Fotogalerie

Další články

IMG_1516

LEGO nás baví!!!

Včera, v úterý 16. 4. 2024 byla naše škola plná barevných kostiček LEGA a připravený program naplnil očekávání dětí i učitelů. Byla to prostě zábava, u které jsme se hodně naučili. Program byl konstrukčně zaměřený a děti se do něj pustily s nadšením…

LEGO

Hrátky s Legem

Kdo si hraje, ten nezlobí........ i proto bude v úterý 16.4. den nezlobení, ale hraní si s Legem. Že si s Legem umí hrát každý? Jasně, ale my překročíme stín kostiček a nahlédneme do světa logiky. Přijdou za námi zkušení lektoři ze https:/…

20240412_095659

Učíme se společně

Krásný jarní týden zakončili naši páťáci a prvňáčci společnou hodinou. Tématem byla prostorová představivost - krychle, kostky, stavby, plánky, patra, povrch - stihli jsme všechno! Páťáci si navíc v pracovních činnostech připravili pro svá…