Turnaj v BANGu!!! 23. 11. 2023

1000015141

Vítej, dobrodruhu!
zmerčils plakátisko na nejvíc fajnej a megalomanskej turnaj širokodaleko, kde karty BANG! budou lítat rychleji než kulky na divokém západě. 
Na turnaji očekáváme ty nejstatečnější střelce a střelkyně, kteří se nebojí zahrát si o svůj vlastní život. Bude to bitva na ostří nože, kde jsi buď střelec nebo terč, a každá karta, kterou vytáhneš, rozhodne o tvém osudu.
Místo happeningu téhle epesní akcičky je saloon Školní jídelna. Tvá židle bude připravena ve čtvrtek 23. 11. od 13:15 a vystřelené náboje budou svištět, dokud nezůstane poslední střelec nebo střelkyně naživu.
Na ty nejbystřejší a nejprohnaněnější z vás čeká odměna, zlaťáky a sláva. Zbytek bude další noc chrnět pod hlínou.
Dej echo místnímu šerifovi 3. oddělení, zda ti má přichystat židli.
Ať tvé karty vždy padají na správnou stranu!

Fotogalerie

Další články

MAČ1

Školou chodí Mikuláš...

Naší školou dnes prošla mikulášská družina: Mikuláš, Anděl a Čert. Trošku jsme se báli, ale hodně jsme se bavili. Mikuláš hodně chválil a když bylo potřeba, taky upozornil na nějaké možnosti zlepšení. A Čertík, ten byl v pohotovosti. Ale nakonec moc…

1.adventní svíčka

Adventní čas v naší škole

Tradiční rozsvěcování adventního věnce jsme v naší škole zahájili v pondělí 4. 12. První svíčka, kterou jsme společně zapálili je svíčkou naděje. S dětmi jsme si povídali o tom, co to je naděje a proč je pro náš život důležitá. Společnou sváteční…

christmas-2926962_640

Vánoční jarmark 6. 12. 2023

Dovolujeme si Vás i Vaše blízké pozvat na Vánoční jarmark ZŠ Didaktis, který se uskuteční ve středu 6. 12. 2023 v čase 16:00-18:00.  Akce se bude konat v sále na Bzenecké. Kromě výrobků a zážitků od dětí, dílniček, dobré kávy a dětského punče,…