Logická olympiáda

20231024_094517

LOGICKÁ OLYMPIÁDA měla letos rekordní účast nejen v rámci republiky, ale i v naší škole.
Kategorii A (3.-5. třída) řešilo celkem 17 234 žáků, z toho 47 bylo z naší školy.
Jeden žák postoupil do krajského kola a další tři byli mezi 10 % nejúspěšnějších řešitelů v celé ČR. Gratulujeme!
Kategorie A1 a A2 řešilo celkem 8 297, z toho 24 našich. Pro prvňáky a druháky to byla dobrá zkušenost, kterou jistě v příštích letech zúročí, stejně jako jejich starší spolužáci.

Fotogalerie

Další články

MAČ1

Školou chodí Mikuláš...

Naší školou dnes prošla mikulášská družina: Mikuláš, Anděl a Čert. Trošku jsme se báli, ale hodně jsme se bavili. Mikuláš hodně chválil a když bylo potřeba, taky upozornil na nějaké možnosti zlepšení. A Čertík, ten byl v pohotovosti. Ale nakonec moc…

1.adventní svíčka

Adventní čas v naší škole

Tradiční rozsvěcování adventního věnce jsme v naší škole zahájili v pondělí 4. 12. První svíčka, kterou jsme společně zapálili je svíčkou naděje. S dětmi jsme si povídali o tom, co to je naděje a proč je pro náš život důležitá. Společnou sváteční…

christmas-2926962_640

Vánoční jarmark 6. 12. 2023

Dovolujeme si Vás i Vaše blízké pozvat na Vánoční jarmark ZŠ Didaktis, který se uskuteční ve středu 6. 12. 2023 v čase 16:00-18:00.  Akce se bude konat v sále na Bzenecké. Kromě výrobků a zážitků od dětí, dílniček, dobré kávy a dětského punče,…