Agent v kapse

IMG20231024124119

To, že se dá intenzivně pracovat na tvůrčích činnostech i odpoledne, dokázaly děti z 3. oddělení!
V uplynulých 3 týdnech, po dopoledním vyučování, dokázaly najít energii na tvorbu originálního námětu a scénáře na motivy seriálu Agent v kapse z produkce ČT Edu. Všemi dětmi oblíbený naučný seriál o každodenních nástrahách byl použit jako inspirace a ve skupinkách po 2-4 se vrhly na psaní vlastních dílů. Děti se vzájemně seznámily s jednotlivými tvůrčími projekty a následně vybraly tři nejzdařilejší kousky, které jsme s plným nadšením poslali ČT Edu s nadějí, že by se v budoucnu mohly dostat na obrazovky ČT Déčka. V současné době trpělivě čekáme na odpověď od České televize. Třeba se jednou objevíme v závěrečných titulkách Agenta v kapse!

Další články

MAČ1

Školou chodí Mikuláš...

Naší školou dnes prošla mikulášská družina: Mikuláš, Anděl a Čert. Trošku jsme se báli, ale hodně jsme se bavili. Mikuláš hodně chválil a když bylo potřeba, taky upozornil na nějaké možnosti zlepšení. A Čertík, ten byl v pohotovosti. Ale nakonec moc…

1.adventní svíčka

Adventní čas v naší škole

Tradiční rozsvěcování adventního věnce jsme v naší škole zahájili v pondělí 4. 12. První svíčka, kterou jsme společně zapálili je svíčkou naděje. S dětmi jsme si povídali o tom, co to je naděje a proč je pro náš život důležitá. Společnou sváteční…

christmas-2926962_640

Vánoční jarmark 6. 12. 2023

Dovolujeme si Vás i Vaše blízké pozvat na Vánoční jarmark ZŠ Didaktis, který se uskuteční ve středu 6. 12. 2023 v čase 16:00-18:00.  Akce se bude konat v sále na Bzenecké. Kromě výrobků a zážitků od dětí, dílniček, dobré kávy a dětského punče,…