Agent v kapse

IMG20231024124119

To, že se dá intenzivně pracovat na tvůrčích činnostech i odpoledne, dokázaly děti z 3. oddělení!
V uplynulých 3 týdnech, po dopoledním vyučování, dokázaly najít energii na tvorbu originálního námětu a scénáře na motivy seriálu Agent v kapse z produkce ČT Edu. Všemi dětmi oblíbený naučný seriál o každodenních nástrahách byl použit jako inspirace a ve skupinkách po 2-4 se vrhly na psaní vlastních dílů. Děti se vzájemně seznámily s jednotlivými tvůrčími projekty a následně vybraly tři nejzdařilejší kousky, které jsme s plným nadšením poslali ČT Edu s nadějí, že by se v budoucnu mohly dostat na obrazovky ČT Déčka. V současné době trpělivě čekáme na odpověď od České televize. Třeba se jednou objevíme v závěrečných titulkách Agenta v kapse!

Další články

IMG_1516

LEGO nás baví!!!

Včera, v úterý 16. 4. 2024 byla naše škola plná barevných kostiček LEGA a připravený program naplnil očekávání dětí i učitelů. Byla to prostě zábava, u které jsme se hodně naučili. Program byl konstrukčně zaměřený a děti se do něj pustily s nadšením…

LEGO

Hrátky s Legem

Kdo si hraje, ten nezlobí........ i proto bude v úterý 16.4. den nezlobení, ale hraní si s Legem. Že si s Legem umí hrát každý? Jasně, ale my překročíme stín kostiček a nahlédneme do světa logiky. Přijdou za námi zkušení lektoři ze https:/…

20240412_095659

Učíme se společně

Krásný jarní týden zakončili naši páťáci a prvňáčci společnou hodinou. Tématem byla prostorová představivost - krychle, kostky, stavby, plánky, patra, povrch - stihli jsme všechno! Páťáci si navíc v pracovních činnostech připravili pro svá…