DiDA - agenti ve výcviku

20231018_145918

V Didaktisové detektivní akademii jsme se stali historicky prvními Agenty ve výcviku. Co to obnáší?
Během první lekce jsme si zvolili krycí jména, zakódovali své údaje, vytvořili průkazy agenta a založili Top Secret složky. 
Ve druhé lekci jsme si nacvičili, jak vyplnit kartu zločince. To byste nevěřili, jak náročné může být popsat přesně barvu očí nebo změřit výšku někoho, kdo je větší než vy. Naštěstí nám náš Agent trenér s krycím jménem Pink Iris všechno dobře vysvětlil. Všichni jsme si tím pádem poradili a získali svou první hvězdu. 

Fotogalerie

Další články

SCIO2024

Testován SCIO - výsledky 2024

Naše škola má ve svých řadách žáky, kteří dosáhli výborného výsledku v Nárovním testování pro základní školy a odpovídající ročníky víceletých gymnázií, které proběhlo na jaře 2024. Z 26 testovaných získalo 6 žáků ocenění za 1., 2. a 3. nejlepší…

20240603_094942

Sportovní den

Začátkem června se na atletickém hřišti ZŠ Krásného konal sportovní den pro děti. Naši mladí sportovci měli příležitost otestovat své fyzické schopnosti a dovednosti hned v pěti náročných disciplínách. Skok do dálky prověřil jejich skokanské…

IMG_20240530_142007

Den dětí

Ve čtvrtek, ve školní družině se děti vydaly oslavit svůj svátek, Den dětí, s postavami z pohádek Walta Disneyho. Děti prošly pěti stanovišti a setkaly se: s Rebelkou, kde střílely z luku, s Minnie mouse navlékaly korálky a zahrály si Mickey pong,…