DiDA - agenti ve výcviku

20231018_145918

V Didaktisové detektivní akademii jsme se stali historicky prvními Agenty ve výcviku. Co to obnáší?
Během první lekce jsme si zvolili krycí jména, zakódovali své údaje, vytvořili průkazy agenta a založili Top Secret složky. 
Ve druhé lekci jsme si nacvičili, jak vyplnit kartu zločince. To byste nevěřili, jak náročné může být popsat přesně barvu očí nebo změřit výšku někoho, kdo je větší než vy. Naštěstí nám náš Agent trenér s krycím jménem Pink Iris všechno dobře vysvětlil. Všichni jsme si tím pádem poradili a získali svou první hvězdu. 

Fotogalerie

Další články

IMG-20240131-WA0006

Výlet do Holandska

Tentokrát jsme v Klubu nadaných dětí nasedli na letadlo a zaletěli si do Holandska. Zkoumali jsme na mapě i glóbusu, kudy letíme a zjistili i spoustu dalších zajímavostí. Už víme, odkud pochází tulipány i to, že Holanďané jsou považováni za nejvyšší…

Namaluj si venkov

Namaluj si venkov

Přinášíme Vám další aktualitu ze školního světa, tentokrát od našich čtvrťáků. Tito talentovaní výtvarníci nedávno projevili svůj výtvarný um na soutěži s názvem Namaluj si venkov, kterou pořádá Spolek pro obnovu venkova ČR. S nadšením se rozhodli…

DSC00637

Den otevřených dveří 2024

Halóóó, užili jste si v sobotu 27. 1. 2024 Den otevřených dveří u nás ve škole? My tedy ano! Spolu se svými rodiči přišla spousta zajímavých a čilých dětiček. A co jsme si všechno společně užili? Ve škole se hrálo na hudební nástroje a zpívalo,…