V hlavní roli MOZEK

20231025_145228

Levá ruka je modrá, palec je jednička...
Zelená 14
Letadlo, lízátko, blesk, kolo
Ten pták - husa, kachna nebo co to je...
Zdá se vám, že v Klubu nadaných dětí meleme nějaké nesmysly?
Ale kdepak, hrajeme hru, ve které potřebujeme soustředění, postřeh, koordinaci, paměť, prostorovou orientaci... Zjišťujeme, že každému jde něco jiného, ale zlepšujeme se všichni. A ještě se u toho nasmějeme.

Fotogalerie

Další články

SCIO2024

Testován SCIO - výsledky 2024

Naše škola má ve svých řadách žáky, kteří dosáhli výborného výsledku v Nárovním testování pro základní školy a odpovídající ročníky víceletých gymnázií, které proběhlo na jaře 2024. Z 26 testovaných získalo 6 žáků ocenění za 1., 2. a 3. nejlepší…

20240603_094942

Sportovní den

Začátkem června se na atletickém hřišti ZŠ Krásného konal sportovní den pro děti. Naši mladí sportovci měli příležitost otestovat své fyzické schopnosti a dovednosti hned v pěti náročných disciplínách. Skok do dálky prověřil jejich skokanské…

IMG_20240530_142007

Den dětí

Ve čtvrtek, ve školní družině se děti vydaly oslavit svůj svátek, Den dětí, s postavami z pohádek Walta Disneyho. Děti prošly pěti stanovišti a setkaly se: s Rebelkou, kde střílely z luku, s Minnie mouse navlékaly korálky a zahrály si Mickey pong,…