V hlavní roli MOZEK

20231025_145228

Levá ruka je modrá, palec je jednička...
Zelená 14
Letadlo, lízátko, blesk, kolo
Ten pták - husa, kachna nebo co to je...
Zdá se vám, že v Klubu nadaných dětí meleme nějaké nesmysly?
Ale kdepak, hrajeme hru, ve které potřebujeme soustředění, postřeh, koordinaci, paměť, prostorovou orientaci... Zjišťujeme, že každému jde něco jiného, ale zlepšujeme se všichni. A ještě se u toho nasmějeme.

Fotogalerie

Další články

IMG-20240131-WA0006

Výlet do Holandska

Tentokrát jsme v Klubu nadaných dětí nasedli na letadlo a zaletěli si do Holandska. Zkoumali jsme na mapě i glóbusu, kudy letíme a zjistili i spoustu dalších zajímavostí. Už víme, odkud pochází tulipány i to, že Holanďané jsou považováni za nejvyšší…

Namaluj si venkov

Namaluj si venkov

Přinášíme Vám další aktualitu ze školního světa, tentokrát od našich čtvrťáků. Tito talentovaní výtvarníci nedávno projevili svůj výtvarný um na soutěži s názvem Namaluj si venkov, kterou pořádá Spolek pro obnovu venkova ČR. S nadšením se rozhodli…

DSC00637

Den otevřených dveří 2024

Halóóó, užili jste si v sobotu 27. 1. 2024 Den otevřených dveří u nás ve škole? My tedy ano! Spolu se svými rodiči přišla spousta zajímavých a čilých dětiček. A co jsme si všechno společně užili? Ve škole se hrálo na hudební nástroje a zpívalo,…