STEVEN A JEHO DINOPARK - PROJEKT MATEMATICKY NADANÝ PRVŇÁČEK

394497567_1732182763912005_7507844282081601894_n

Abychom mohli nadané děti rozvíjet, potřebujeme je v prvé řadě identifikovat. Na začátku první třídy to z mnoha důvodů není snadné. Proto jsme opět využili projekt FSS MU Matematicky nadaný prvňáček, kterého se zúčastnila většina našich žáků.
Nejprve nám naši páťáci ochotně pomohli s přípravou počítačů, přihlášením a nastavením. Děkujeme! Na prvňácích pak už bylo jen zahrát si počítačovou hru, ve které je provázel správce dinoparku Steven a předkládal jim různé úlohy. Byla to pro ně spíš zábava, a přestože některá zadání nebyla snadná, všichni se s nimi snažili statečně popasovat a nikdo to nevzdal.

Fotogalerie

Další články

IMG-20240131-WA0006

Výlet do Holandska

Tentokrát jsme v Klubu nadaných dětí nasedli na letadlo a zaletěli si do Holandska. Zkoumali jsme na mapě i glóbusu, kudy letíme a zjistili i spoustu dalších zajímavostí. Už víme, odkud pochází tulipány i to, že Holanďané jsou považováni za nejvyšší…

Namaluj si venkov

Namaluj si venkov

Přinášíme Vám další aktualitu ze školního světa, tentokrát od našich čtvrťáků. Tito talentovaní výtvarníci nedávno projevili svůj výtvarný um na soutěži s názvem Namaluj si venkov, kterou pořádá Spolek pro obnovu venkova ČR. S nadšením se rozhodli…

DSC00637

Den otevřených dveří 2024

Halóóó, užili jste si v sobotu 27. 1. 2024 Den otevřených dveří u nás ve škole? My tedy ano! Spolu se svými rodiči přišla spousta zajímavých a čilých dětiček. A co jsme si všechno společně užili? Ve škole se hrálo na hudební nástroje a zpívalo,…