Lampiónový průvod 8.11.2023

lampion

Klub rodičů při ZŠ Didaktis vás srdečně zve dne 8.11.2023 (středa) na Lampiónový průvod. V 15:45 se sejdeme na školní zahradě, od 16.00 vyrazíme na procházku do Akátek s osvětlenými lampiónky. Průvod zakončíme na školní zahradě, kde si budete moci opéct špekáčky či si pochutnat na dobrotách ze společného stolu. Těšíme se na setkání s vámi a na společné vytvoření magické atmosféry. Nezapomeňte si poznačit datum do kalendáře. Lampiónky s sebou.

Další články

IMG-20240131-WA0006

Výlet do Holandska

Tentokrát jsme v Klubu nadaných dětí nasedli na letadlo a zaletěli si do Holandska. Zkoumali jsme na mapě i glóbusu, kudy letíme a zjistili i spoustu dalších zajímavostí. Už víme, odkud pochází tulipány i to, že Holanďané jsou považováni za nejvyšší…

Namaluj si venkov

Namaluj si venkov

Přinášíme Vám další aktualitu ze školního světa, tentokrát od našich čtvrťáků. Tito talentovaní výtvarníci nedávno projevili svůj výtvarný um na soutěži s názvem Namaluj si venkov, kterou pořádá Spolek pro obnovu venkova ČR. S nadšením se rozhodli…

DSC00637

Den otevřených dveří 2024

Halóóó, užili jste si v sobotu 27. 1. 2024 Den otevřených dveří u nás ve škole? My tedy ano! Spolu se svými rodiči přišla spousta zajímavých a čilých dětiček. A co jsme si všechno společně užili? Ve škole se hrálo na hudební nástroje a zpívalo,…