BUM! Brněnský učitelský meeting

Uvodka-WEB_BUMeeting 01(2)

V sobotu 21. 10. 2023 proběhne v naší škole 4. ročník konference pro učitele BUMeeting. Tento neziskový projekt je realizován díky velké podpoře GUG.CZ. Připraveno je 40 workshopů, které povedou zkušení lektoři - učitelé ze škol z celé ČR. Naše konference je plná inspirace, dobrých nápadů a přátelských setkání. Pokud se chcete dozvědět víc, podívejte se zde.

Další články

IMG-20240131-WA0006

Výlet do Holandska

Tentokrát jsme v Klubu nadaných dětí nasedli na letadlo a zaletěli si do Holandska. Zkoumali jsme na mapě i glóbusu, kudy letíme a zjistili i spoustu dalších zajímavostí. Už víme, odkud pochází tulipány i to, že Holanďané jsou považováni za nejvyšší…

Namaluj si venkov

Namaluj si venkov

Přinášíme Vám další aktualitu ze školního světa, tentokrát od našich čtvrťáků. Tito talentovaní výtvarníci nedávno projevili svůj výtvarný um na soutěži s názvem Namaluj si venkov, kterou pořádá Spolek pro obnovu venkova ČR. S nadšením se rozhodli…

DSC00637

Den otevřených dveří 2024

Halóóó, užili jste si v sobotu 27. 1. 2024 Den otevřených dveří u nás ve škole? My tedy ano! Spolu se svými rodiči přišla spousta zajímavých a čilých dětiček. A co jsme si všechno společně užili? Ve škole se hrálo na hudební nástroje a zpívalo,…