Páťáci a Prvňáčci - Patroni a Patroňátka

20230905_092916

I v letošním školním roce navazujeme na krásnou tradici, kdy se naši nejstarší žáci stávají patrony těch nejmladších. Máme za sebou již prvotní seznámení, pozdravy a společné přestávky. V úterý také proběhla důkladná prohlídka školy a všech jejích zákoutí. Těší nás, s jakým odhodláním se prvňáčci pouští do prozkoumávání a poznávání Didaktisu. Páťáci nám zase ukazují, s jakou péčí, zodpovědností a trpělivostí ke své nové roli přistupují. 

Fotogalerie

Další články

logo Vida

TIP! Dejte si rande s vědou

VIDA! 26. 9. 2023 18:00 - 20:00 Zajímá vás, jak funguje a vypadá srdce - orgán, bez kterého se neobejdeme? Ať už o srdci víte vše, nebo vůbec netušíte, která bije, vydejte se do Vida! Pozor, kapacita je omezená, doporučujeme zajistit si vstupenky…

hdimg65546e7f291fd036f430477a29ad0f

Škola v přírodě

V pondělí odjely děti naší školy na školu v přírodě do Chotěboři. To bylo loučení! A dnes už jsou v polovině pobytu. Podívejte se na pár fotografií…. děti si pobyt v přírodě užívají a společně s nimi naši učitelé…

20230913_105756

INVENIO - jedeme dál

V naší škole se dlouhodobě a cíleně věnujeme rozvoji intelektového nadání. V oblasti identifikace a rozvoje nadaných žáků spolupracujeme s FSS MU. Co to znamená? Naši loňští prvňáci se stali součástí "výzkumného týmu".  Ověřovali, jestli hry…