Páťáci a Prvňáčci - Patroni a Patroňátka

20230905_092916

I v letošním školním roce navazujeme na krásnou tradici, kdy se naši nejstarší žáci stávají patrony těch nejmladších. Máme za sebou již prvotní seznámení, pozdravy a společné přestávky. V úterý také proběhla důkladná prohlídka školy a všech jejích zákoutí. Těší nás, s jakým odhodláním se prvňáčci pouští do prozkoumávání a poznávání Didaktisu. Páťáci nám zase ukazují, s jakou péčí, zodpovědností a trpělivostí ke své nové roli přistupují. 

Fotogalerie

Další články

IMG-20240131-WA0006

Výlet do Holandska

Tentokrát jsme v Klubu nadaných dětí nasedli na letadlo a zaletěli si do Holandska. Zkoumali jsme na mapě i glóbusu, kudy letíme a zjistili i spoustu dalších zajímavostí. Už víme, odkud pochází tulipány i to, že Holanďané jsou považováni za nejvyšší…

Namaluj si venkov

Namaluj si venkov

Přinášíme Vám další aktualitu ze školního světa, tentokrát od našich čtvrťáků. Tito talentovaní výtvarníci nedávno projevili svůj výtvarný um na soutěži s názvem Namaluj si venkov, kterou pořádá Spolek pro obnovu venkova ČR. S nadšením se rozhodli…

DSC00637

Den otevřených dveří 2024

Halóóó, užili jste si v sobotu 27. 1. 2024 Den otevřených dveří u nás ve škole? My tedy ano! Spolu se svými rodiči přišla spousta zajímavých a čilých dětiček. A co jsme si všechno společně užili? Ve škole se hrálo na hudební nástroje a zpívalo,…