Páťáci a Prvňáčci - Patroni a Patroňátka

20230905_092916

I v letošním školním roce navazujeme na krásnou tradici, kdy se naši nejstarší žáci stávají patrony těch nejmladších. Máme za sebou již prvotní seznámení, pozdravy a společné přestávky. V úterý také proběhla důkladná prohlídka školy a všech jejích zákoutí. Těší nás, s jakým odhodláním se prvňáčci pouští do prozkoumávání a poznávání Didaktisu. Páťáci nám zase ukazují, s jakou péčí, zodpovědností a trpělivostí ke své nové roli přistupují. 

Fotogalerie

Další články

SCIO2024

Testován SCIO - výsledky 2024

Naše škola má ve svých řadách žáky, kteří dosáhli výborného výsledku v Nárovním testování pro základní školy a odpovídající ročníky víceletých gymnázií, které proběhlo na jaře 2024. Z 26 testovaných získalo 6 žáků ocenění za 1., 2. a 3. nejlepší…

20240603_094942

Sportovní den

Začátkem června se na atletickém hřišti ZŠ Krásného konal sportovní den pro děti. Naši mladí sportovci měli příležitost otestovat své fyzické schopnosti a dovednosti hned v pěti náročných disciplínách. Skok do dálky prověřil jejich skokanské…

IMG_20240530_142007

Den dětí

Ve čtvrtek, ve školní družině se děti vydaly oslavit svůj svátek, Den dětí, s postavami z pohádek Walta Disneyho. Děti prošly pěti stanovišti a setkaly se: s Rebelkou, kde střílely z luku, s Minnie mouse navlékaly korálky a zahrály si Mickey pong,…