Výlet do Prahy

hdimg698ead800a792e2bf8156f512ce26a

Čtvrťáci letos společně vyrazili na závěrečný výlet do Prahy. A to rovnou na tři dny! Prochodili jsme Prahu křížem krážem a navštívili nejznámější památky. Ubytování ve skautské klubovně pro nás připravilo několik výzev, všechny jsme však úspěšně zvládli - přípravu táboráku, vaření večeře i závěrečný úklid. Společných zážitků máme fůru a bylo to opravdu skvělé zakončení tohoto školního roku! 

Fotogalerie

Další články

IMG-20240131-WA0006

Výlet do Holandska

Tentokrát jsme v Klubu nadaných dětí nasedli na letadlo a zaletěli si do Holandska. Zkoumali jsme na mapě i glóbusu, kudy letíme a zjistili i spoustu dalších zajímavostí. Už víme, odkud pochází tulipány i to, že Holanďané jsou považováni za nejvyšší…

Namaluj si venkov

Namaluj si venkov

Přinášíme Vám další aktualitu ze školního světa, tentokrát od našich čtvrťáků. Tito talentovaní výtvarníci nedávno projevili svůj výtvarný um na soutěži s názvem Namaluj si venkov, kterou pořádá Spolek pro obnovu venkova ČR. S nadšením se rozhodli…

DSC00637

Den otevřených dveří 2024

Halóóó, užili jste si v sobotu 27. 1. 2024 Den otevřených dveří u nás ve škole? My tedy ano! Spolu se svými rodiči přišla spousta zajímavých a čilých dětiček. A co jsme si všechno společně užili? Ve škole se hrálo na hudební nástroje a zpívalo,…