Od školáků po seniory - MŇAM

20230518_105017

Návštěva cukrárny je něco, co potěší každého.
My si do ní můžeme zajít, kdy nás napadne. Pro naše seniory z Naděje to ale tak snadné není. Nemají to sice daleko, ale protože už jsou většinou méně pohybliví, mají to trochu do kopečka a zaměstnanců není tolik, aby mohli vzít s sebou všechny zájemce, je pro ně něco pro nás tak běžného malým svátkem. 
S vozíky už to umíme, přizpůsobit své tempo chůze těm, se kterými se vedeme za ruku taky a poprvé jsme zkusili být nápomocni i při oblékání bund a kabátků. Cestu sídlištěm jsme zvládli s plnou parádou. Všichni si dali něco dobrého, popovídali jsme si a trádá zpět.
Opět jsme se přesvědčili, jakou radost člověku může udělat to, že potěší někoho druhého.

 

Fotogalerie

Další články

IMG_1516

LEGO nás baví!!!

Včera, v úterý 16. 4. 2024 byla naše škola plná barevných kostiček LEGA a připravený program naplnil očekávání dětí i učitelů. Byla to prostě zábava, u které jsme se hodně naučili. Program byl konstrukčně zaměřený a děti se do něj pustily s nadšením…

LEGO

Hrátky s Legem

Kdo si hraje, ten nezlobí........ i proto bude v úterý 16.4. den nezlobení, ale hraní si s Legem. Že si s Legem umí hrát každý? Jasně, ale my překročíme stín kostiček a nahlédneme do světa logiky. Přijdou za námi zkušení lektoři ze https:/…

20240412_095659

Učíme se společně

Krásný jarní týden zakončili naši páťáci a prvňáčci společnou hodinou. Tématem byla prostorová představivost - krychle, kostky, stavby, plánky, patra, povrch - stihli jsme všechno! Páťáci si navíc v pracovních činnostech připravili pro svá…