Brigáda na školní zahradě

20230421_161122

Původně plánovaný termín úpravy zahrady nám nevyšel kvůli dešti, ale o týden později už bylo počasí nakloněno našemu zahradničení. Děkujeme přítomným rodičům, kteří upravili květinové záhony, připravili dřevěné prvky k natírání, uklidili zahradní domeček na nářadí, upravili vstupní chodníček a spoustu dalšího…. zahrada opravdu prokoukla. Děti nám samozřejmě pomáhaly a na ukončení akce si spolu s rodiči opekly špekáčky. Jaro už je i na naší školní zahradě!!!

Další články

IMG_1516

LEGO nás baví!!!

Včera, v úterý 16. 4. 2024 byla naše škola plná barevných kostiček LEGA a připravený program naplnil očekávání dětí i učitelů. Byla to prostě zábava, u které jsme se hodně naučili. Program byl konstrukčně zaměřený a děti se do něj pustily s nadšením…

LEGO

Hrátky s Legem

Kdo si hraje, ten nezlobí........ i proto bude v úterý 16.4. den nezlobení, ale hraní si s Legem. Že si s Legem umí hrát každý? Jasně, ale my překročíme stín kostiček a nahlédneme do světa logiky. Přijdou za námi zkušení lektoři ze https:/…

20240412_095659

Učíme se společně

Krásný jarní týden zakončili naši páťáci a prvňáčci společnou hodinou. Tématem byla prostorová představivost - krychle, kostky, stavby, plánky, patra, povrch - stihli jsme všechno! Páťáci si navíc v pracovních činnostech připravili pro svá…