Naděje jako relax

20230414_102210

V dubnu na páťáky začala doléhat nervozita z přijímacích zkoušek a bylo jasné, že poslední den před nimi už to nechce výuku, ale pohodičku. Volba byla jasná, kdykoli strávíme den se svými seniory v Naději, je nám dobře po těle i po duši. 
Původně jsme si plánovali společnou cukrárnu, ale počasí tomu nepřálo a došlo na improvizaci. Každý si našel to, co mu sedí, a tak jsme se svými seniory háčkovali, mastili karty, hráli hry, probrali novinky z časopisů, oslavili narozeniny zaměstnankyně Kamči, přidali se k vystoupení zdravotních klaunů, ležícím klientům jsme četli a nechyběla ani oblíbená a už tradiční hledačka. Na stres jsme úplně zapomněli a začali rovnou plánovat další návštěvu.

Fotogalerie

Další články

20230603_121235

Speleovýlet do Moravského Krasu

V sobotu 3. 6. jsme podnikli už druhý výlet za poznáním jeskyní Moravského Krasu. Tentokrát jsme zdolali jeskyni Řečiště. A  byl  to zážitek! Přístup do jeskyně je skrytý v prudkém svahu, ale to nám nevadilo, protože jsme s sebou měli zkušeného…

20230530_141627

Minecraft? Jdeme do toho!

V tomto týdnu v naší škole proběhly ukázkové lekce kroužku Úvod do techniky Minecraftu. Děti se mohly seznámit s prostředím počítačové hry, která se odehrává v otevřeném světe. Hráč má neomezenou svobodu pohybu a činnosti. A hlavně je zde prostor na…

20230518_105017

Od školáků po seniory - MŇAM

Návštěva cukrárny je něco, co potěší každého. My si do ní můžeme zajít, kdy nás napadne. Pro naše seniory z Naděje to ale tak snadné není. Nemají to sice daleko, ale protože už jsou většinou méně pohybliví, mají to trochu do kopečka a zaměstnanců…