Workshop Pup Surrealism/skateboarding art/watercolors

IMG_1847

V rámci projektu OP JAK - Škola inspirovaná životem se v odpolední družině uskutečnil workshop v angličtině. Přijel nás navštívit Kamil Zajíček, který se od mala věnuje skateboardingu a později začal také malovat na zakázky a navrhovat skaty. Představil nám několik svých děl od obrazů do restaurace po návrhy na oblečení. Dále nás naučil pět různých technik, jak malovat s vodovkami a jak navrhovat skaty. Každé dítě mělo za úkol navrhnout svůj skate nebo jen popsurrealistický obraz.

Fotogalerie

Další články

20230603_121235

Speleovýlet do Moravského Krasu

V sobotu 3. 6. jsme podnikli už druhý výlet za poznáním jeskyní Moravského Krasu. Tentokrát jsme zdolali jeskyni Řečiště. A  byl  to zážitek! Přístup do jeskyně je skrytý v prudkém svahu, ale to nám nevadilo, protože jsme s sebou měli zkušeného…

20230530_141627

Minecraft? Jdeme do toho!

V tomto týdnu v naší škole proběhly ukázkové lekce kroužku Úvod do techniky Minecraftu. Děti se mohly seznámit s prostředím počítačové hry, která se odehrává v otevřeném světe. Hráč má neomezenou svobodu pohybu a činnosti. A hlavně je zde prostor na…

20230518_105017

Od školáků po seniory - MŇAM

Návštěva cukrárny je něco, co potěší každého. My si do ní můžeme zajít, kdy nás napadne. Pro naše seniory z Naděje to ale tak snadné není. Nemají to sice daleko, ale protože už jsou většinou méně pohybliví, mají to trochu do kopečka a zaměstnanců…