Workshop Pup Surrealism/skateboarding art/watercolors

IMG_1847

V rámci projektu OP JAK - Škola inspirovaná životem se v odpolední družině uskutečnil workshop v angličtině. Přijel nás navštívit Kamil Zajíček, který se od mala věnuje skateboardingu a později začal také malovat na zakázky a navrhovat skaty. Představil nám několik svých děl od obrazů do restaurace po návrhy na oblečení. Dále nás naučil pět různých technik, jak malovat s vodovkami a jak navrhovat skaty. Každé dítě mělo za úkol navrhnout svůj skate nebo jen popsurrealistický obraz.

Fotogalerie

Další články

MAČ1

Školou chodí Mikuláš...

Naší školou dnes prošla mikulášská družina: Mikuláš, Anděl a Čert. Trošku jsme se báli, ale hodně jsme se bavili. Mikuláš hodně chválil a když bylo potřeba, taky upozornil na nějaké možnosti zlepšení. A Čertík, ten byl v pohotovosti. Ale nakonec moc…

1.adventní svíčka

Adventní čas v naší škole

Tradiční rozsvěcování adventního věnce jsme v naší škole zahájili v pondělí 4. 12. První svíčka, kterou jsme společně zapálili je svíčkou naděje. S dětmi jsme si povídali o tom, co to je naděje a proč je pro náš život důležitá. Společnou sváteční…

christmas-2926962_640

Vánoční jarmark 6. 12. 2023

Dovolujeme si Vás i Vaše blízké pozvat na Vánoční jarmark ZŠ Didaktis, který se uskuteční ve středu 6. 12. 2023 v čase 16:00-18:00.  Akce se bude konat v sále na Bzenecké. Kromě výrobků a zážitků od dětí, dílniček, dobré kávy a dětského punče,…