Workshop Pup Surrealism/skateboarding art/watercolors

IMG_1847

V rámci projektu OP JAK - Škola inspirovaná životem se v odpolední družině uskutečnil workshop v angličtině. Přijel nás navštívit Kamil Zajíček, který se od mala věnuje skateboardingu a později začal také malovat na zakázky a navrhovat skaty. Představil nám několik svých děl od obrazů do restaurace po návrhy na oblečení. Dále nás naučil pět různých technik, jak malovat s vodovkami a jak navrhovat skaty. Každé dítě mělo za úkol navrhnout svůj skate nebo jen popsurrealistický obraz.

Fotogalerie

Další články

IMG_1516

LEGO nás baví!!!

Včera, v úterý 16. 4. 2024 byla naše škola plná barevných kostiček LEGA a připravený program naplnil očekávání dětí i učitelů. Byla to prostě zábava, u které jsme se hodně naučili. Program byl konstrukčně zaměřený a děti se do něj pustily s nadšením…

LEGO

Hrátky s Legem

Kdo si hraje, ten nezlobí........ i proto bude v úterý 16.4. den nezlobení, ale hraní si s Legem. Že si s Legem umí hrát každý? Jasně, ale my překročíme stín kostiček a nahlédneme do světa logiky. Přijdou za námi zkušení lektoři ze https:/…

20240412_095659

Učíme se společně

Krásný jarní týden zakončili naši páťáci a prvňáčci společnou hodinou. Tématem byla prostorová představivost - krychle, kostky, stavby, plánky, patra, povrch - stihli jsme všechno! Páťáci si navíc v pracovních činnostech připravili pro svá…