English Star 2022

Image

Jako každý rok se nominované děti z naší školy účastní anglické soutěže English Star pořádané na ZŠ Bakalka.
Odvážlivci z 1. a 2. ročníků soutěžili v týmech. Tým prvňáčků a druháčků  v rámci plnění úkolů popisoval obrázky a děti si i zahrály několik her.
Zástupci 3.-5.ročníků soutěžili sami za sebe a hravou formou prokazovali své znalosti gramatiky, mluvení i poslechu.
Při soutěži panovala velmi přátelská atmosféra, děti si vzájemně pomáhaly, podporovaly se a při čekání vznikla i nová přátelství.
Nejúspěšnější soutěžící za ZŠ Didaktis byla Tonička, která získala 3. místo ve své kategorii. Gratulujeme.
Všem soutěžícím patří poděkování za odvahu, překročení komfortní zóny i za reprezentaci školy.😊

 

Fotogalerie

Další články

MAČ1

Školou chodí Mikuláš...

Naší školou dnes prošla mikulášská družina: Mikuláš, Anděl a Čert. Trošku jsme se báli, ale hodně jsme se bavili. Mikuláš hodně chválil a když bylo potřeba, taky upozornil na nějaké možnosti zlepšení. A Čertík, ten byl v pohotovosti. Ale nakonec moc…

1.adventní svíčka

Adventní čas v naší škole

Tradiční rozsvěcování adventního věnce jsme v naší škole zahájili v pondělí 4. 12. První svíčka, kterou jsme společně zapálili je svíčkou naděje. S dětmi jsme si povídali o tom, co to je naděje a proč je pro náš život důležitá. Společnou sváteční…

christmas-2926962_640

Vánoční jarmark 6. 12. 2023

Dovolujeme si Vás i Vaše blízké pozvat na Vánoční jarmark ZŠ Didaktis, který se uskuteční ve středu 6. 12. 2023 v čase 16:00-18:00.  Akce se bude konat v sále na Bzenecké. Kromě výrobků a zážitků od dětí, dílniček, dobré kávy a dětského punče,…