English Star 2022

Image

Jako každý rok se nominované děti z naší školy účastní anglické soutěže English Star pořádané na ZŠ Bakalka.
Odvážlivci z 1. a 2. ročníků soutěžili v týmech. Tým prvňáčků a druháčků  v rámci plnění úkolů popisoval obrázky a děti si i zahrály několik her.
Zástupci 3.-5.ročníků soutěžili sami za sebe a hravou formou prokazovali své znalosti gramatiky, mluvení i poslechu.
Při soutěži panovala velmi přátelská atmosféra, děti si vzájemně pomáhaly, podporovaly se a při čekání vznikla i nová přátelství.
Nejúspěšnější soutěžící za ZŠ Didaktis byla Tonička, která získala 3. místo ve své kategorii. Gratulujeme.
Všem soutěžícím patří poděkování za odvahu, překročení komfortní zóny i za reprezentaci školy.😊

 

Fotogalerie

Další články

20230603_121235

Speleovýlet do Moravského Krasu

V sobotu 3. 6. jsme podnikli už druhý výlet za poznáním jeskyní Moravského Krasu. Tentokrát jsme zdolali jeskyni Řečiště. A  byl  to zážitek! Přístup do jeskyně je skrytý v prudkém svahu, ale to nám nevadilo, protože jsme s sebou měli zkušeného…

20230530_141627

Minecraft? Jdeme do toho!

V tomto týdnu v naší škole proběhly ukázkové lekce kroužku Úvod do techniky Minecraftu. Děti se mohly seznámit s prostředím počítačové hry, která se odehrává v otevřeném světe. Hráč má neomezenou svobodu pohybu a činnosti. A hlavně je zde prostor na…

20230518_105017

Od školáků po seniory - MŇAM

Návštěva cukrárny je něco, co potěší každého. My si do ní můžeme zajít, kdy nás napadne. Pro naše seniory z Naděje to ale tak snadné není. Nemají to sice daleko, ale protože už jsou většinou méně pohybliví, mají to trochu do kopečka a zaměstnanců…