English Star 2022

Image

Jako každý rok se nominované děti z naší školy účastní anglické soutěže English Star pořádané na ZŠ Bakalka.
Odvážlivci z 1. a 2. ročníků soutěžili v týmech. Tým prvňáčků a druháčků  v rámci plnění úkolů popisoval obrázky a děti si i zahrály několik her.
Zástupci 3.-5.ročníků soutěžili sami za sebe a hravou formou prokazovali své znalosti gramatiky, mluvení i poslechu.
Při soutěži panovala velmi přátelská atmosféra, děti si vzájemně pomáhaly, podporovaly se a při čekání vznikla i nová přátelství.
Nejúspěšnější soutěžící za ZŠ Didaktis byla Tonička, která získala 3. místo ve své kategorii. Gratulujeme.
Všem soutěžícím patří poděkování za odvahu, překročení komfortní zóny i za reprezentaci školy.😊

 

Fotogalerie

Další články

SCIO2024

Testován SCIO - výsledky 2024

Naše škola má ve svých řadách žáky, kteří dosáhli výborného výsledku v Nárovním testování pro základní školy a odpovídající ročníky víceletých gymnázií, které proběhlo na jaře 2024. Z 26 testovaných získalo 6 žáků ocenění za 1., 2. a 3. nejlepší…

20240603_094942

Sportovní den

Začátkem června se na atletickém hřišti ZŠ Krásného konal sportovní den pro děti. Naši mladí sportovci měli příležitost otestovat své fyzické schopnosti a dovednosti hned v pěti náročných disciplínách. Skok do dálky prověřil jejich skokanské…

IMG_20240530_142007

Den dětí

Ve čtvrtek, ve školní družině se děti vydaly oslavit svůj svátek, Den dětí, s postavami z pohádek Walta Disneyho. Děti prošly pěti stanovišti a setkaly se: s Rebelkou, kde střílely z luku, s Minnie mouse navlékaly korálky a zahrály si Mickey pong,…