Filmaři v naší škole

8796CF69-7D8B-4C31-ADF3-F86F63C27E6A

Už víme, jak se natáčí profesionální videa! 4.B se během dopoledního vyučování změnila ve filmový ateliér. Oslovili nás lidé z  organizace Jules a Jim s prosbou, abychom jim pomohli zpropagovat výukový program Internetoví úžasňáci a my jsme souhlasili. Nás totiž Internetoví úžasňáci nesmírně baví. Navíc se díky nim učíme, jak používat internet bezpečně, smysluplně, zkrátka jak se na síti vyznat. Během natáčení jsme zjistili, že tvorba videa není vůbec jednoduchá. Některé situace jsme museli kvůli kameře zopakovat, protože nás kvůli naší rychlosti nestihla pořádně natočit. Někdy jsme se museli zastavit uprostřed činnosti a chvilku počkat. Bylo to úplně jiné, než jsme si představovali. Na konci jsme si povídali o tom, kdo by chtěl být hercem před kamerou. Nepřihlásil se nikdo. Za to kameramanem by chtěl být každý, to totiž vypadalo jako mnohem větší zábava. 

Fotogalerie

Další články

IMG_8124

Kouzelnická škola Didaktis

V červenci se 18 dětí vrátilo do Didaktisu, aby společně s profesorkou Loci (Míšou Bendovou) a redaktorkou (Jančou Majerníčkovou) nasedly do Bradavického expressu a nastoupily do Školy čar a kouzel v Bradavicích. Příměstský tábor byl inspirován…

20220603_102536

Provoz školy o prázdninách

Vážení rodiče, provoz ŠD a ŠJ bude v době letních prázdnin přerušen, vyjma příměstské tábory. Provoz kanceláře školy bude v červenci a srpnu omezen, v případě potřeby využijte úřední hodiny - každou středu od 9:00 do 13:00 (kromě 31.7.), popř. nás…

SCIO2024

Testován SCIO - výsledky 2024

Naše škola má ve svých řadách žáky, kteří dosáhli výborného výsledku v Nárovním testování pro základní školy a odpovídající ročníky víceletých gymnázií, které proběhlo na jaře 2024. Z 26 testovaných získalo 6 žáků ocenění za 1., 2. a 3. nejlepší…