Filmaři v naší škole

8796CF69-7D8B-4C31-ADF3-F86F63C27E6A

Už víme, jak se natáčí profesionální videa! 4.B se během dopoledního vyučování změnila ve filmový ateliér. Oslovili nás lidé z  organizace Jules a Jim s prosbou, abychom jim pomohli zpropagovat výukový program Internetoví úžasňáci a my jsme souhlasili. Nás totiž Internetoví úžasňáci nesmírně baví. Navíc se díky nim učíme, jak používat internet bezpečně, smysluplně, zkrátka jak se na síti vyznat. Během natáčení jsme zjistili, že tvorba videa není vůbec jednoduchá. Některé situace jsme museli kvůli kameře zopakovat, protože nás kvůli naší rychlosti nestihla pořádně natočit. Někdy jsme se museli zastavit uprostřed činnosti a chvilku počkat. Bylo to úplně jiné, než jsme si představovali. Na konci jsme si povídali o tom, kdo by chtěl být hercem před kamerou. Nepřihlásil se nikdo. Za to kameramanem by chtěl být každý, to totiž vypadalo jako mnohem větší zábava. 

Fotogalerie

Další články

IMG-20240131-WA0006

Výlet do Holandska

Tentokrát jsme v Klubu nadaných dětí nasedli na letadlo a zaletěli si do Holandska. Zkoumali jsme na mapě i glóbusu, kudy letíme a zjistili i spoustu dalších zajímavostí. Už víme, odkud pochází tulipány i to, že Holanďané jsou považováni za nejvyšší…

Namaluj si venkov

Namaluj si venkov

Přinášíme Vám další aktualitu ze školního světa, tentokrát od našich čtvrťáků. Tito talentovaní výtvarníci nedávno projevili svůj výtvarný um na soutěži s názvem Namaluj si venkov, kterou pořádá Spolek pro obnovu venkova ČR. S nadšením se rozhodli…

DSC00637

Den otevřených dveří 2024

Halóóó, užili jste si v sobotu 27. 1. 2024 Den otevřených dveří u nás ve škole? My tedy ano! Spolu se svými rodiči přišla spousta zajímavých a čilých dětiček. A co jsme si všechno společně užili? Ve škole se hrálo na hudební nástroje a zpívalo,…