Filmaři v naší škole

8796CF69-7D8B-4C31-ADF3-F86F63C27E6A

Už víme, jak se natáčí profesionální videa! 4.B se během dopoledního vyučování změnila ve filmový ateliér. Oslovili nás lidé z  organizace Jules a Jim s prosbou, abychom jim pomohli zpropagovat výukový program Internetoví úžasňáci a my jsme souhlasili. Nás totiž Internetoví úžasňáci nesmírně baví. Navíc se díky nim učíme, jak používat internet bezpečně, smysluplně, zkrátka jak se na síti vyznat. Během natáčení jsme zjistili, že tvorba videa není vůbec jednoduchá. Některé situace jsme museli kvůli kameře zopakovat, protože nás kvůli naší rychlosti nestihla pořádně natočit. Někdy jsme se museli zastavit uprostřed činnosti a chvilku počkat. Bylo to úplně jiné, než jsme si představovali. Na konci jsme si povídali o tom, kdo by chtěl být hercem před kamerou. Nepřihlásil se nikdo. Za to kameramanem by chtěl být každý, to totiž vypadalo jako mnohem větší zábava. 

Fotogalerie

Další články

logo Vida

TIP! Dejte si rande s vědou

VIDA! 26. 9. 2023 18:00 - 20:00 Zajímá vás, jak funguje a vypadá srdce - orgán, bez kterého se neobejdeme? Ať už o srdci víte vše, nebo vůbec netušíte, která bije, vydejte se do Vida! Pozor, kapacita je omezená, doporučujeme zajistit si vstupenky…

hdimg65546e7f291fd036f430477a29ad0f

Škola v přírodě

V pondělí odjely děti naší školy na školu v přírodě do Chotěboři. To bylo loučení! A dnes už jsou v polovině pobytu. Podívejte se na pár fotografií…. děti si pobyt v přírodě užívají a společně s nimi naši učitelé…

20230913_105756

INVENIO - jedeme dál

V naší škole se dlouhodobě a cíleně věnujeme rozvoji intelektového nadání. V oblasti identifikace a rozvoje nadaných žáků spolupracujeme s FSS MU. Co to znamená? Naši loňští prvňáci se stali součástí "výzkumného týmu".  Ověřovali, jestli hry…