Ukončení 1. pololetí 22/23

Špilberk

Pololetní vysvědčení obdrží žáci v úterý 31. ledna 2023 poslední vyučovací hodinu.
Ve středu 1. února 2023 jsme pro všechny žáky naší školy zajistili výukový program na Špilberku.
Na pátek 3. února 2023 náleží pololetní prázdniny.
Děkujeme všem žákům za jejich nasazení, týmu školy za energii a skvělé nápady a rodičům za podporu.

 

Další články

IMG-20240131-WA0006

Výlet do Holandska

Tentokrát jsme v Klubu nadaných dětí nasedli na letadlo a zaletěli si do Holandska. Zkoumali jsme na mapě i glóbusu, kudy letíme a zjistili i spoustu dalších zajímavostí. Už víme, odkud pochází tulipány i to, že Holanďané jsou považováni za nejvyšší…

Namaluj si venkov

Namaluj si venkov

Přinášíme Vám další aktualitu ze školního světa, tentokrát od našich čtvrťáků. Tito talentovaní výtvarníci nedávno projevili svůj výtvarný um na soutěži s názvem Namaluj si venkov, kterou pořádá Spolek pro obnovu venkova ČR. S nadšením se rozhodli…

DSC00637

Den otevřených dveří 2024

Halóóó, užili jste si v sobotu 27. 1. 2024 Den otevřených dveří u nás ve škole? My tedy ano! Spolu se svými rodiči přišla spousta zajímavých a čilých dětiček. A co jsme si všechno společně užili? Ve škole se hrálo na hudební nástroje a zpívalo,…