Kutilové ptáčkům

20230106_105702

Myslíte si, že děti umí pracovat s vrtačkou, kladivem, šroubovákem, nožem a louskáčkem na ořechy? Naše děti ano! A nepotřebovali jsme ani jednu náplast, všechny prstíky byly šikovné.
Před Vánocemi se totiž v domovech nakupovalo a peklo, ale my jsme v Klubu nadaných dětí mysleli na to, jestli i ptáčci mají v zimě dost potravy. Rozhodli jsme se vystrojit jim hostinu, krájeli jsme sušená jablíčka, louskali ořechy, míchali obilnou a slunečnicovou směs. To ale nebylo všechno! Kam bychom jim prostřeli? S velikou pomocí pana Přemysla Boušky jsme dokonce sami sestavili budku a zavěsili ji na zahradu. U nás se budou mít ptáčci dobře.

Fotogalerie

Další články

IMG_1516

LEGO nás baví!!!

Včera, v úterý 16. 4. 2024 byla naše škola plná barevných kostiček LEGA a připravený program naplnil očekávání dětí i učitelů. Byla to prostě zábava, u které jsme se hodně naučili. Program byl konstrukčně zaměřený a děti se do něj pustily s nadšením…

LEGO

Hrátky s Legem

Kdo si hraje, ten nezlobí........ i proto bude v úterý 16.4. den nezlobení, ale hraní si s Legem. Že si s Legem umí hrát každý? Jasně, ale my překročíme stín kostiček a nahlédneme do světa logiky. Přijdou za námi zkušení lektoři ze https:/…

20240412_095659

Učíme se společně

Krásný jarní týden zakončili naši páťáci a prvňáčci společnou hodinou. Tématem byla prostorová představivost - krychle, kostky, stavby, plánky, patra, povrch - stihli jsme všechno! Páťáci si navíc v pracovních činnostech připravili pro svá…