Kutilové ptáčkům

20230106_105702

Myslíte si, že děti umí pracovat s vrtačkou, kladivem, šroubovákem, nožem a louskáčkem na ořechy? Naše děti ano! A nepotřebovali jsme ani jednu náplast, všechny prstíky byly šikovné.
Před Vánocemi se totiž v domovech nakupovalo a peklo, ale my jsme v Klubu nadaných dětí mysleli na to, jestli i ptáčci mají v zimě dost potravy. Rozhodli jsme se vystrojit jim hostinu, krájeli jsme sušená jablíčka, louskali ořechy, míchali obilnou a slunečnicovou směs. To ale nebylo všechno! Kam bychom jim prostřeli? S velikou pomocí pana Přemysla Boušky jsme dokonce sami sestavili budku a zavěsili ji na zahradu. U nás se budou mít ptáčci dobře.

Fotogalerie

Další články

KND_24.1. (1)

Vykvetla nám lilie - skautská

Do Klubíku nám tentokrát zavítali dva mladí muži ve skautských krojích. Okamžitě bylo poznat, že pracovat s dětmi jsou zvyklí a jedna zajímavá činnost střídala druhou v rychlém sledu. Při hře na kytaru děti zpívaly písničku a velikou zábavou bylo…

Lidice1

Výtvarná výstava Lidice

Naše děti měly možnost se zúčastnit Mezinárodní výtvarné výstavy Lidice na téma Tanec. Tato soutěž a následná výstava je jednou z největších na světě a každým rokem propojuje tisíce dětí z celého světa.  Tanec je pohybová aktivita, která stejně jako…

20230118_123503

My svou školu známe! Nebo ne?

Po Vánocích jsme se těšili na první koumáckou hodinu v novém roce. Sice nám paní  učitelka tvrdila, že "na rozjezd" připravila něco lehkého, ale my už to známe! Na první pohled hračička, na druhý náročné zadání a při třetím zjistíme, že je to pěkně…