Kutilové ptáčkům

20230106_105702

Myslíte si, že děti umí pracovat s vrtačkou, kladivem, šroubovákem, nožem a louskáčkem na ořechy? Naše děti ano! A nepotřebovali jsme ani jednu náplast, všechny prstíky byly šikovné.
Před Vánocemi se totiž v domovech nakupovalo a peklo, ale my jsme v Klubu nadaných dětí mysleli na to, jestli i ptáčci mají v zimě dost potravy. Rozhodli jsme se vystrojit jim hostinu, krájeli jsme sušená jablíčka, louskali ořechy, míchali obilnou a slunečnicovou směs. To ale nebylo všechno! Kam bychom jim prostřeli? S velikou pomocí pana Přemysla Boušky jsme dokonce sami sestavili budku a zavěsili ji na zahradu. U nás se budou mít ptáčci dobře.

Fotogalerie

Další články

IMG_8124

Kouzelnická škola Didaktis

V červenci se 18 dětí vrátilo do Didaktisu, aby společně s profesorkou Loci (Míšou Bendovou) a redaktorkou (Jančou Majerníčkovou) nasedly do Bradavického expressu a nastoupily do Školy čar a kouzel v Bradavicích. Příměstský tábor byl inspirován…

20220603_102536

Provoz školy o prázdninách

Vážení rodiče, provoz ŠD a ŠJ bude v době letních prázdnin přerušen, vyjma příměstské tábory. Provoz kanceláře školy bude v červenci a srpnu omezen, v případě potřeby využijte úřední hodiny - každou středu od 9:00 do 13:00 (kromě 31.7.), popř. nás…

SCIO2024

Testován SCIO - výsledky 2024

Naše škola má ve svých řadách žáky, kteří dosáhli výborného výsledku v Nárovním testování pro základní školy a odpovídající ročníky víceletých gymnázií, které proběhlo na jaře 2024. Z 26 testovaných získalo 6 žáků ocenění za 1., 2. a 3. nejlepší…