Lyžařský výcvik 2. a 3. 3. 2023

lyžák

I v letošním školním roce jsme se rozhodli v rámci tělesné výchovy poskytnout našim žákům rozvoj v různých oblastech tělesné zdatnosti. Pro žáky starších ročníků jsme zajistili dopolední lyžařský kurz, který bude v rozsahu dvou po sobě jdoucích dnech.
Kdy: ve dnech 2.3. a 3.3. 2023
Kde: ve skiareálu Olešnice. 
Rozsah: 3 hodiny denně (9.00 - 12.00) 
Lekce povedou zkušení instruktoři z Newman School.  
Doprava bude každý den zajištěna od školy do Olešnice a zpět.
Cena za kurz, která zahrnuje dopravu, instruktory i skipas, je 2 500 Kč.
Přihláška je závazná a podmínkou účasti žáka na akci je absolvování obou dnů výcviku.
Počet míst je omezen, rozhoduje tedy termín přihlášení. 
Svoje děti můžete hlásit prostřednictvím EduPage.

Další články

KND_24.1. (1)

Vykvetla nám lilie - skautská

Do Klubíku nám tentokrát zavítali dva mladí muži ve skautských krojích. Okamžitě bylo poznat, že pracovat s dětmi jsou zvyklí a jedna zajímavá činnost střídala druhou v rychlém sledu. Při hře na kytaru děti zpívaly písničku a velikou zábavou bylo…

Lidice1

Výtvarná výstava Lidice

Naše děti měly možnost se zúčastnit Mezinárodní výtvarné výstavy Lidice na téma Tanec. Tato soutěž a následná výstava je jednou z největších na světě a každým rokem propojuje tisíce dětí z celého světa.  Tanec je pohybová aktivita, která stejně jako…

20230118_123503

My svou školu známe! Nebo ne?

Po Vánocích jsme se těšili na první koumáckou hodinu v novém roce. Sice nám paní  učitelka tvrdila, že "na rozjezd" připravila něco lehkého, ale my už to známe! Na první pohled hračička, na druhý náročné zadání a při třetím zjistíme, že je to pěkně…