Lyžařský výcvik 2. a 3. 3. 2023

lyžák

I v letošním školním roce jsme se rozhodli v rámci tělesné výchovy poskytnout našim žákům rozvoj v různých oblastech tělesné zdatnosti. Pro žáky starších ročníků jsme zajistili dopolední lyžařský kurz, který bude v rozsahu dvou po sobě jdoucích dnech.
Kdy: ve dnech 2.3. a 3.3. 2023
Kde: ve skiareálu Olešnice. 
Rozsah: 3 hodiny denně (9.00 - 12.00) 
Lekce povedou zkušení instruktoři z Newman School.  
Doprava bude každý den zajištěna od školy do Olešnice a zpět.
Cena za kurz, která zahrnuje dopravu, instruktory i skipas, je 2 500 Kč.
Přihláška je závazná a podmínkou účasti žáka na akci je absolvování obou dnů výcviku.
Počet míst je omezen, rozhoduje tedy termín přihlášení. 
Svoje děti můžete hlásit prostřednictvím EduPage.

Další články

20230603_121235

Speleovýlet do Moravského Krasu

V sobotu 3. 6. jsme podnikli už druhý výlet za poznáním jeskyní Moravského Krasu. Tentokrát jsme zdolali jeskyni Řečiště. A  byl  to zážitek! Přístup do jeskyně je skrytý v prudkém svahu, ale to nám nevadilo, protože jsme s sebou měli zkušeného…

20230530_141627

Minecraft? Jdeme do toho!

V tomto týdnu v naší škole proběhly ukázkové lekce kroužku Úvod do techniky Minecraftu. Děti se mohly seznámit s prostředím počítačové hry, která se odehrává v otevřeném světe. Hráč má neomezenou svobodu pohybu a činnosti. A hlavně je zde prostor na…

20230518_105017

Od školáků po seniory - MŇAM

Návštěva cukrárny je něco, co potěší každého. My si do ní můžeme zajít, kdy nás napadne. Pro naše seniory z Naděje to ale tak snadné není. Nemají to sice daleko, ale protože už jsou většinou méně pohybliví, mají to trochu do kopečka a zaměstnanců…