Motivační setkání

Motivační setkání

Jestliže máte o školu vážný zájem, podnikněte nezbytnou poslední zastávku na cestě k o Království vědění, registrace je nutná ZDE.
Rodiče oslovíme ke krátkému rozhovoru, popř. obdrží online dotazník. Budeme rádi za informace, jak nahlížejí na zvdělávání či co od školy očekávají. Zjišťujeme míru souznění s filozofií školy a soulad s výchovně vzdělávacími principy školy.
S dítětem projedme “zapeklité” úkoly z Království vědění. Budeme monitorovat jeho školní připravenost a sledovat vhodnost principů vzdělávání a filozofie školy pro dané dítě.
Rodiče mají možnost být při hře s dítětem ve stejné místnosti a svou přítomností jej podporovat.
Těšíme se na setkání, tým ZŠ Didaktis

Další články

Image

English Star 2022

Jako každý rok se nominované děti z naší školy účastní anglické soutěže English Star pořádané na ZŠ Bakalka. Odvážlivci z 1. a 2. ročníků soutěžili v týmech. Tým prvňáčků a druháčků  v rámci plnění úkolů popisoval obrázky a děti si i zahrály…

bmid_divka-s-pomeranci

Dívka s pomeranči

Dívka s pomeranči je kniha Josteina Gaardera, který si svým poutavým příběhem o lásce, smrti, naději a poselství získal děti z 5. A. Hrdinou příběhu je Georg, 15letý chlapec, kterému ve 4 letech zemřel táta. Jeho dopis adresovaný právě Georgovi,…

DAVID - vzduch

Živly v pojetí 5.A

Voda, oheň, vzduch a země – živly, které vládnou v 5. A! Tvorbu básní, textů a obrazů vytvořených v aplikaci Wordart.com ovlivnila nejen hudba Vivaldiho (Storm, Čtvero ročních období), ale také téma ochrany přírody, vlastní zkušenosti dětí a otázky…