Motivační setkání

Motivační setkání

Jestliže máte o školu vážný zájem, podnikněte nezbytnou poslední zastávku na cestě k o Království vědění, registrace je nutná ZDE.
Rodiče oslovíme ke krátkému rozhovoru, popř. obdrží online dotazník. Budeme rádi za informace, jak nahlížejí na zvdělávání či co od školy očekávají. Zjišťujeme míru souznění s filozofií školy a soulad s výchovně vzdělávacími principy školy.
S dítětem projedme “zapeklité” úkoly z Království vědění. Budeme monitorovat jeho školní připravenost a sledovat vhodnost principů vzdělávání a filozofie školy pro dané dítě.
Rodiče mají možnost být při hře s dítětem ve stejné místnosti a svou přítomností jej podporovat.
Těšíme se na setkání, tým ZŠ Didaktis

Další články

logo Vida

TIP! Dejte si rande s vědou

VIDA! 26. 9. 2023 18:00 - 20:00 Zajímá vás, jak funguje a vypadá srdce - orgán, bez kterého se neobejdeme? Ať už o srdci víte vše, nebo vůbec netušíte, která bije, vydejte se do Vida! Pozor, kapacita je omezená, doporučujeme zajistit si vstupenky…

hdimg65546e7f291fd036f430477a29ad0f

Škola v přírodě

V pondělí odjely děti naší školy na školu v přírodě do Chotěboři. To bylo loučení! A dnes už jsou v polovině pobytu. Podívejte se na pár fotografií…. děti si pobyt v přírodě užívají a společně s nimi naši učitelé…

20230913_105756

INVENIO - jedeme dál

V naší škole se dlouhodobě a cíleně věnujeme rozvoji intelektového nadání. V oblasti identifikace a rozvoje nadaných žáků spolupracujeme s FSS MU. Co to znamená? Naši loňští prvňáci se stali součástí "výzkumného týmu".  Ověřovali, jestli hry…