Ukončení 1. pololetí 22/23

Špilberk

Pololetní vysvědčení obdrží žáci v úterý 31. ledna 2023 poslední vyučovací hodinu.
Ve středu 1. února 2023 jsme pro všechny žáky naší školy zajistili výukový program na Špilberku.
Na pátek 3. února 2023 náleží pololetní prázdniny.
Děkujeme všem žákům za jejich nasazení, týmu školy za energii a skvělé nápady a rodičům za podporu.

 

Další články

Image

English Star 2022

Jako každý rok se nominované děti z naší školy účastní anglické soutěže English Star pořádané na ZŠ Bakalka. Odvážlivci z 1. a 2. ročníků soutěžili v týmech. Tým prvňáčků a druháčků  v rámci plnění úkolů popisoval obrázky a děti si i zahrály…

bmid_divka-s-pomeranci

Dívka s pomeranči

Dívka s pomeranči je kniha Josteina Gaardera, který si svým poutavým příběhem o lásce, smrti, naději a poselství získal děti z 5. A. Hrdinou příběhu je Georg, 15letý chlapec, kterému ve 4 letech zemřel táta. Jeho dopis adresovaný právě Georgovi,…

DAVID - vzduch

Živly v pojetí 5.A

Voda, oheň, vzduch a země – živly, které vládnou v 5. A! Tvorbu básní, textů a obrazů vytvořených v aplikaci Wordart.com ovlivnila nejen hudba Vivaldiho (Storm, Čtvero ročních období), ale také téma ochrany přírody, vlastní zkušenosti dětí a otázky…