Čarujeme s látkou v Moravské galerii očima čtvrťáků

Galerie (2)

Celá třída 4.A se vydala autobusem na výlet do Moravské galerie v Brně. Cestou tam jsme si udělali malou prohlídku Brna. V galerii jsme viděli modely od různých umělců a módní přehlídku oblečených figurín, které se pohybovaly. Velmi nás zaujal Démon růstu, který byl z míčků. Překvapilo nás letadlo, které bylo vidět z výtahu. Byla tam spousta neobvyklých věcí – hodinky, čelenka z natáček, postavička ptáčka blbouna nebo starý vysavač. V ateliéru jsme sami na figuríny vytvořili různé modely oblečení a představili je ostatním. Všechny to moc bavilo a moc jsme si to tam užili. Gábi, Beri, Anetka a Sofi

Další články

KND_24.1. (1)

Vykvetla nám lilie - skautská

Do Klubíku nám tentokrát zavítali dva mladí muži ve skautských krojích. Okamžitě bylo poznat, že pracovat s dětmi jsou zvyklí a jedna zajímavá činnost střídala druhou v rychlém sledu. Při hře na kytaru děti zpívaly písničku a velikou zábavou bylo…

Lidice1

Výtvarná výstava Lidice

Naše děti měly možnost se zúčastnit Mezinárodní výtvarné výstavy Lidice na téma Tanec. Tato soutěž a následná výstava je jednou z největších na světě a každým rokem propojuje tisíce dětí z celého světa.  Tanec je pohybová aktivita, která stejně jako…

20230118_123503

My svou školu známe! Nebo ne?

Po Vánocích jsme se těšili na první koumáckou hodinu v novém roce. Sice nám paní  učitelka tvrdila, že "na rozjezd" připravila něco lehkého, ale my už to známe! Na první pohled hračička, na druhý náročné zadání a při třetím zjistíme, že je to pěkně…