Čarujeme s látkou v Moravské galerii očima čtvrťáků

Galerie (2)

Celá třída 4.A se vydala autobusem na výlet do Moravské galerie v Brně. Cestou tam jsme si udělali malou prohlídku Brna. V galerii jsme viděli modely od různých umělců a módní přehlídku oblečených figurín, které se pohybovaly. Velmi nás zaujal Démon růstu, který byl z míčků. Překvapilo nás letadlo, které bylo vidět z výtahu. Byla tam spousta neobvyklých věcí – hodinky, čelenka z natáček, postavička ptáčka blbouna nebo starý vysavač. V ateliéru jsme sami na figuríny vytvořili různé modely oblečení a představili je ostatním. Všechny to moc bavilo a moc jsme si to tam užili. Gábi, Beri, Anetka a Sofi

Další články

20230603_121235

Speleovýlet do Moravského Krasu

V sobotu 3. 6. jsme podnikli už druhý výlet za poznáním jeskyní Moravského Krasu. Tentokrát jsme zdolali jeskyni Řečiště. A  byl  to zážitek! Přístup do jeskyně je skrytý v prudkém svahu, ale to nám nevadilo, protože jsme s sebou měli zkušeného…

20230530_141627

Minecraft? Jdeme do toho!

V tomto týdnu v naší škole proběhly ukázkové lekce kroužku Úvod do techniky Minecraftu. Děti se mohly seznámit s prostředím počítačové hry, která se odehrává v otevřeném světe. Hráč má neomezenou svobodu pohybu a činnosti. A hlavně je zde prostor na…

20230518_105017

Od školáků po seniory - MŇAM

Návštěva cukrárny je něco, co potěší každého. My si do ní můžeme zajít, kdy nás napadne. Pro naše seniory z Naděje to ale tak snadné není. Nemají to sice daleko, ale protože už jsou většinou méně pohybliví, mají to trochu do kopečka a zaměstnanců…