Čarujeme s látkou v Moravské galerii očima čtvrťáků

Galerie (2)

Celá třída 4.A se vydala autobusem na výlet do Moravské galerie v Brně. Cestou tam jsme si udělali malou prohlídku Brna. V galerii jsme viděli modely od různých umělců a módní přehlídku oblečených figurín, které se pohybovaly. Velmi nás zaujal Démon růstu, který byl z míčků. Překvapilo nás letadlo, které bylo vidět z výtahu. Byla tam spousta neobvyklých věcí – hodinky, čelenka z natáček, postavička ptáčka blbouna nebo starý vysavač. V ateliéru jsme sami na figuríny vytvořili různé modely oblečení a představili je ostatním. Všechny to moc bavilo a moc jsme si to tam užili. Gábi, Beri, Anetka a Sofi

Další články

logo Vida

TIP! Dejte si rande s vědou

VIDA! 26. 9. 2023 18:00 - 20:00 Zajímá vás, jak funguje a vypadá srdce - orgán, bez kterého se neobejdeme? Ať už o srdci víte vše, nebo vůbec netušíte, která bije, vydejte se do Vida! Pozor, kapacita je omezená, doporučujeme zajistit si vstupenky…

hdimg65546e7f291fd036f430477a29ad0f

Škola v přírodě

V pondělí odjely děti naší školy na školu v přírodě do Chotěboři. To bylo loučení! A dnes už jsou v polovině pobytu. Podívejte se na pár fotografií…. děti si pobyt v přírodě užívají a společně s nimi naši učitelé…

20230913_105756

INVENIO - jedeme dál

V naší škole se dlouhodobě a cíleně věnujeme rozvoji intelektového nadání. V oblasti identifikace a rozvoje nadaných žáků spolupracujeme s FSS MU. Co to znamená? Naši loňští prvňáci se stali součástí "výzkumného týmu".  Ověřovali, jestli hry…