Prevence kyberšikany

computer-gb563aaff9_1920

V úterý 22. 11. se v naší škole uskutečnilo setkání s rodiči. Tentokrát jsme se věnovali tématu prevence kyberšikany. Setkáním nás provázel lektor a pedagog Pavel Hodál s námi sdílel svoje zkušenosti a připravil si pro nás spoustu praktických rad, jak s dětmi tuto tématiku efektivně probírat. Jako příklad uvádím, že jsme naše setkání začali kyber pohádkou. Společně jsme diskutovali a sdělovali si osvědčené postupy. Odcházeli jsme s dobrým pocitem z osobního sdílení a taky se spoustou užitečných odkazů na webové stránky, které se kyberbezpečím zabývají. 

Další články

KND_24.1. (1)

Vykvetla nám lilie - skautská

Do Klubíku nám tentokrát zavítali dva mladí muži ve skautských krojích. Okamžitě bylo poznat, že pracovat s dětmi jsou zvyklí a jedna zajímavá činnost střídala druhou v rychlém sledu. Při hře na kytaru děti zpívaly písničku a velikou zábavou bylo…

Lidice1

Výtvarná výstava Lidice

Naše děti měly možnost se zúčastnit Mezinárodní výtvarné výstavy Lidice na téma Tanec. Tato soutěž a následná výstava je jednou z největších na světě a každým rokem propojuje tisíce dětí z celého světa.  Tanec je pohybová aktivita, která stejně jako…

20230118_123503

My svou školu známe! Nebo ne?

Po Vánocích jsme se těšili na první koumáckou hodinu v novém roce. Sice nám paní  učitelka tvrdila, že "na rozjezd" připravila něco lehkého, ale my už to známe! Na první pohled hračička, na druhý náročné zadání a při třetím zjistíme, že je to pěkně…