Volné místo ve 2. třídě

volné místo

Nabízíme:
- individuální přístup k dětem
- program pro šikovné a intelektově nadané děti
- důraz na uplatnění moderních metod výuky
- nadprůměrný počet hodin angličtiny
- motivační formativní hodnocení, slovní vysvědčení
- nadstandardní péče o zdravé klima ve třídě
- propojení teorie s praxí během projektových dní a center aktivity
Zájemci se mohou hlásit na: a.kalusova@zsdidaktis.cz

Další články

logo Vida

TIP! Dejte si rande s vědou

VIDA! 26. 9. 2023 18:00 - 20:00 Zajímá vás, jak funguje a vypadá srdce - orgán, bez kterého se neobejdeme? Ať už o srdci víte vše, nebo vůbec netušíte, která bije, vydejte se do Vida! Pozor, kapacita je omezená, doporučujeme zajistit si vstupenky…

hdimg65546e7f291fd036f430477a29ad0f

Škola v přírodě

V pondělí odjely děti naší školy na školu v přírodě do Chotěboři. To bylo loučení! A dnes už jsou v polovině pobytu. Podívejte se na pár fotografií…. děti si pobyt v přírodě užívají a společně s nimi naši učitelé…

20230913_105756

INVENIO - jedeme dál

V naší škole se dlouhodobě a cíleně věnujeme rozvoji intelektového nadání. V oblasti identifikace a rozvoje nadaných žáků spolupracujeme s FSS MU. Co to znamená? Naši loňští prvňáci se stali součástí "výzkumného týmu".  Ověřovali, jestli hry…