Volné místo ve 2. třídě

volné místo

Nabízíme:
- individuální přístup k dětem
- program pro šikovné a intelektově nadané děti
- důraz na uplatnění moderních metod výuky
- nadprůměrný počet hodin angličtiny
- motivační formativní hodnocení, slovní vysvědčení
- nadstandardní péče o zdravé klima ve třídě
- propojení teorie s praxí během projektových dní a center aktivity
Zájemci se mohou hlásit na: a.kalusova@zsdidaktis.cz

Další články

Image

English Star 2022

Jako každý rok se nominované děti z naší školy účastní anglické soutěže English Star pořádané na ZŠ Bakalka. Odvážlivci z 1. a 2. ročníků soutěžili v týmech. Tým prvňáčků a druháčků  v rámci plnění úkolů popisoval obrázky a děti si i zahrály…

bmid_divka-s-pomeranci

Dívka s pomeranči

Dívka s pomeranči je kniha Josteina Gaardera, který si svým poutavým příběhem o lásce, smrti, naději a poselství získal děti z 5. A. Hrdinou příběhu je Georg, 15letý chlapec, kterému ve 4 letech zemřel táta. Jeho dopis adresovaný právě Georgovi,…

DAVID - vzduch

Živly v pojetí 5.A

Voda, oheň, vzduch a země – živly, které vládnou v 5. A! Tvorbu básní, textů a obrazů vytvořených v aplikaci Wordart.com ovlivnila nejen hudba Vivaldiho (Storm, Čtvero ročních období), ale také téma ochrany přírody, vlastní zkušenosti dětí a otázky…