Osloveni šamanem Letícím orlem3.10.2022

Nestává se každý den, aby Vám přišel dopis od indiánského šamana. Taky jsme z toho byli všichni celí paf ! Proto jsme za něj také v našem kmeni 3.B velmi vděční a výzvu, která nám byla šamanem Letícím orlem předána jsme se rozhodli přijmout a zkusit naplnit! Z dopisu jsme se dozvěděli o Malé hvězdě, vnučce šamana Letícího orla, které se zdál sen. Ten byl o smutné Matce Zemi, která byla zasypaná odpadky, zraněná a plakala. Celý sen se však nakonec v krásný obrátil, a to, když děti po celém světě začaly Matce Zemi naslouchat. Byl o dětech, které se k ní chovaly ohleduplně a s úctou a začaly tomu učit znovu i dospělé. Malá hvězda dědečkovi vyprávěla, že Matka Země začala celá rozkvétat, uzdravovala se, byla šťastná a zpívala a s ní i všechny živé bytosti na ní. Ve výzvě, kterou nám šaman Letící orel v dopise zaslal bylo, abychom se pokusili být dětmi, které, spolu s dalšími dětmi na celém světě, zkusí sen Malé hvězdy proměnit ve skutečnost.