Zábava v druhém oddělení školní družiny!1.2.2021

Musíme přiznat, že i když nám ostatní spolužáci chybí, tak druhé třídy si docela užívají, že mají celou školu pro sebe, a to obzvlášť v čase družiny. Tolik prostoru a možností! Víc ping pongu a fotbálku, válení s knihou na gauči nebo třeba zkoušení a hraní divadla. Ptáte se jakého? Tento týden byl totiž plný fantazie, pohádek a nadpřirozených sil. Druháci vytvářeli kostýmy inspirované anglickým příběhem o super hrdinech a padouších, tedy super heroes a super villains. Některé děti vytvořily poutavé plakáty a nacvičily a zahrály pro ostatní divadelní představení. Viděli jsme Knoflíkové tajemství, Predátora a loutkový Příběh přírody.

Spolupráce mezi dětmi se ukázala důležitou i venku, třeba minulý týden při stavbě sněhuláků. Fotogalerie k nahlédnutí zde