Ohlédnutí za prvním ročníkem BUMeetingu 201913.11.2019

Každý rok je něčím jiný a zajímavý. Učitelé i žáci prožívají ve škole mnoho krásných zážitků při společných školních i mimoškolních akcích. Své vzpomínky navlékají jako korálky na pomyslnou šňůrku. Na konci každého školního roku má naše škola pestrý náhrdelník nezapomenutelných vzpomínek. A jednou z těch letošních vzpomínek bude právě první ročník BUMeetingu. Jen, co jsme přivítali účastníky akce v prostorách naší školy, už celý organizační tým tušil, že akce to bude velmi vydařená. Účastníci měli úsměv na tváři a v očích zvědavost a to nejen proto, že skrze lokaci školy na sídlišti Brno Vinohrady jsme označili učebny názvy vinných odrůd. Program může začít, odbyla půl desátá.

Programy jako například: Formativní hodnocení otevře srdce žákům (i rodičům), I učitel může být youtuber, Začínáme s robotikou, Bubnohrací či Google Classroom a mnohé další. To vše bylo pro naše účastníky připraveno. Při první přestávce nám spadl kámen ze srdce. "Je to perfektní!" znělo na chodbách. A v tomto příjemném duchu probíhal celý BUMeeting 2019. Rádi bychom Vám tímto poděkovali a přinášíme i krátké video ohlédnutí, ze kterého můžete ještě načerpat energii v těchto podzimních dnech. Odkaz zde.

Dobrá nálada a nadšení v nás bude ještě nějakou chvíli vibrovat a již nyní se těšíme, až se v roce 2020 opět shledáme.