Konference Nové trendy v rizikovém chování dětí a mládeže8.11.2019

Dnes je v plném proudu příprava na zítřejší konferenci BUM! My však nejen, že konference připravujeme, ale také se jich rádi účastníme.
Včera jsme kupříkladu navštívili konferenci pod záštitou Společnosti Podané ruce k oslavě 25 let Centra prevence. Jednalo se o konferenci nesoucí název: Nové trendy v rizikovém chování dětí a mládeže.
Odnesli jsme si mnohé, jelikož obsah setkání byl opravdu zajímavý, přednášky na témata jako například: Cesta životem dítěte, Agrese, násilí nebo naschvál či Sebepoškozování - jeden z nových trendů. Všechny získané informace si s kolegy vzájemně vyměníme. Jsme rádi, že můžeme čerpat zkušenosti od opravdových odborníků a přenášet je k nám na Základní školu Didaktis.