Drakiáda 201924.10.2019

"Už tě, větře, draci větří! Vzkazují, že zítra ve tři!" V sobotu 19. října se na Kraví hoře konala Drakiáda, kterou pořádala Základní a mateřská škola Didaktis.
Sešlo se nás opravdu hodně, ať už malí nebo velcí, děti, rodiče a přátele školy. I přes minimální větrnost se nám podařilo s draky vzlétnout a ozdobit oblohu krásnými barvami.

Pro děti zde byly nachystány stezky za pokladem, mimo jiné jsme ochutnali dobroty z domácí kuchyně a mohli tak předat Zlatou vařečku. Prostě a jednoduše jsme si osladili život a zahřáli se punčem. Na závěr akce jsme rozdali pamětní listy, předali putovní pohár za obsolutního vítěze a také diplomy, kde jsme hodnotili například "Největšího snaživce či Zapletence". Už teď se těšíme na další společnou akci a děkujeme, že jste si to užili s námi. Odkaz na fotogalerii.