DidaFolk1.7.2019

Letošní školní akademie se nesla v duchu písniček, krojů a ornamentů z moravského i českého folklóru. Občas došlo i na zajímavé propojení tradice a moderny, které bavilo nejen přihlížející rodiče a příbuzné, ale i samy děti a jejich učitelky, které s nimi několik týdnů trénovaly. Velké poděkování patří i ZUŠ z Veveří a její cimbálce, která nás během celého vystoupení doprovázela.

Nedílnou součástí bylo i rozloučení se s našimi prvními páťáky. K prohlédnutí byly i prezentace osobních projektů na kterých žáci pracovali celé druhé pololetí. Závěr příjemně stráveného odpoledne patřil pikniku, který se díky spoustě doma připravených dobrot a hezkému počasí náramně vydařil  a už se nemůžeme dočkat, až se v září opět všichni sejdeme i s našimi novými prvňáčky! Fotogalerie zde.

Krásné léto všem:)