Konec roku ve škole? NUDA...17.6.2019

Tak to se u nás s Didaktisu stát nemůže!
Minulý týden jsme pozorovali stádia motýla. Housenky se nám rychle zakuklily a motýlkové v tomto horku na sebe nenechali dlouho čekat. Tento týden jsme je na zahradě vypustili a měli jsme velkou radost z jejich hojného počtu.

Žáci ve třídách dokončují a prezentují svoje cíle, prostory školy se tak postupně stávají galerií prezentací, plakátů a výrobků. Máme velkou radost ze spolupráce rodičů na přípravě či realizaci dětských výstupů.

Tento týden jsme přivítali budou prvňáčky a jejich rodiče,kteří se v rámci adaptačního setkání porozhlédli po škole, vyzkoušeli si společnou práci a "okoukli" paní učitelky.

V následujícím týdnu se škola promění v knihkupectví zdarma. Před letními prázdninami je třeba doplnit baterii čtiva pro volné chvíle. Výměnná burza knih je určena všem žákům a příznivcům školy, těšíme se na hojnou účast.

Vrcholí i příprava závěrečného vystoupení všech žáků naší školy. V nejbližší době si jedeme vyzkoušet, jak se zpívá za doprovodu cimbálu. Dokončujeme stylové kostýmy a procvičujeme lidové písničky. A jaké? No přece ty moravské...máme totiž školu na Vinohradech.