Jedna o adventu...13.12.2018

...a znáte tu, jak se potká sv. Martin, sv. Václav, Ježíšek a pak dějí zvláštní věci? Ne? To jste měli přijít na vystoupení do naší školy. Děti si k příležitosti začínajícího adventu připravily celé pásmo příběhů schovaných v písničkách. Stačila básnička o zimě a hned ve škole zasněžilo. Při písničce o sv. Martinovi dorazili jezdci na koních. Příběh o dobrém králi Václavu zaujal děti natolik, že se o něm zpívalo dokonce hned dvakrát - v češtině a ještě anglicky. Koledovalo se, hrálo a zpívalo o sto šest. A tak jsme se se sv. Martinem, Václavem a Ježíškem setkali společně i my a oficiálně tak zahájili čekání na Ježíška. Jestlipak nám přinese lásku? A Martin sníh? A co Václav a jeho dobrosrdečnost...? Odkaz na fotogalerii zde.