Kurz plavání pro děti 1. tříd2.11.2018

Na sklonku posledních říjnových dní začaly děti z prvních tříd dojíždět na plaveckou výuku do bazénu v Kohoutovicích. A velmi se těšily - na nový zážitek či známé prostředí. Na nové plavky, čepice, brýle. Na to, jak se jen zkusí namočit do vody nebo si zaplavou ve velkém bazénu. A právě podle posledního kritéria rozdělili plavečtí instruktoři naše svěřence do skupin. Děti s nejmenšími zkušenostmi se formou hry seznamovaly s vodou v relaxačním bazénu, kde všechny bezpečně dosáhly na dno. Díky citlivému přístupu instruktorky se všem podařilo zabublat do vody a dokonce si i potopit hlavu! V plavání trochu jistější děti zkoušely s pomocí plavacích nudlí šipky do vody ze sedu na okraji 25m bazénu. Zdatní plavci splývali a mohli předvést své plavecké umění. I přes počáteční obavy některých dětí si radost z vody užívali všichni. Těšíme se na další! Odkaz na fotogalerii zde.